آمادگی برای ارتقای همکاری ها با شهرداری شیراز

آمادگی برای ارتقای همکاری ها با شهرداری شیراز


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در این دیدار که در حاشیه همایش شهر هوشمند تهران برگزار شد، طرفین بر برگزاری جلسات تبادل نظر از طریق کنفرانس از راه دور، همکاری در برگزاری همایش هایی در زمینه شهر هوشمند با همکاری سازمان جهانی شهرهای هوشمند تاکید کردند.
کیونگ-یول لی در این دیدار با اشاره به آگاهی از فعالیت های تاثیرگذار و اثربخش شهرداری شیراز در زمینه هوشمندسازی شهر، برای سفر به شیراز در راستای بازدید و تبادل تجربه و اطلاعات ابراز علاقه کرد.
در این جلسه همچنین مقرر شد طرفین در اولین گام، جلساتی را در قالب وب کنفرانس داشته باشند و به تبادل نظر و تجارب بپردازند. این ارتباط و جلسات کنفرانس از راه دور به زودی آغاز خواهد شد.
حیدری با اشاره به عضویت شیراز در شبکه شهرهای هوشمند، ابراز امیدواری کرد: با توجه به جهت گیری شیراز به سمت شهر هوشمند، فعالیت هایی در این راستا با جدیت به منظور ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان انجام می دهیم.
سازمان جهانی شهرهای هوشمند با ۱۴۲ عضو، در سال ۲۰۱۰ با هدف تقویت تعاملات و همکاری های بین المللی شهرها و تسهیل و تسریع فرایند تبدیل شهرها و حکومت های محلی به جوامع هوشمند پایدار در سئول تاسیس شد. شهرداری شیراز نیز از سال ۱۳۹۶ به این سازمان جهانی و در حال حاضر از اعضای اصلی سازمان یادشده است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات