نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با فرماندار اردبیل

در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با فرماندار اردبیل مسائل مربوط به نقاط آسیب پذیر شهرستان علی الخصوص نقاط آسیب پذیر و تامین آب شرب شهر اردبیل مورد بحث قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این نشست با اشاره به شناسایی نقاط آسیب پذیر و اقداماتی که در راستای رفع خطرات احتمالی ناشی از سیلاب انجام گرفته، عنوان کرد: نقاط پرمخاطره ناشی از سیلاب در رودخانه نوران چایی در محدوده روستای گلمغان و حسن باروق با انجام عملیات لایروبی و بازگشایی و آزادسازی دخل و تصرفات و برداشت نخاله ها و درخت کاریها برطرف گردیده و برای عبور سیلابهای آتی احتمالی ایمن شده است.

مهندس عباس جنگی مرنی با اشاره به لزوم هماهنگی تمامی دستگاهها جهت حفاظت و صیانت از منابع آبی تصریح کرد: با هماهنگی کلیه دستگاههای اجرایی و مراجع قضایی استان برای حفاظت و صیانت از آبهای سطحی و زیرزمینی برنامه ریزی مناسبی بعمل آمده است.

همچنین در این نشست تامین آب شرب پایدار و اجرای برنامه های مربوط به طرح احیا و تعادل بخشی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل بر تامین آب شرب پایدار شهر اردبیل تاکید کرد.

فرماندار اردبیل نیز در این دیدار از آمادگی فرمانداری برای همکاری با بخش آب استان در کلیه اقدامات و برنامه ها تاکید نمود.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات