در نشست هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری مراغه مطرح شد؛

در نشست هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری مراغه مطرح شد؛

انتقاد معاون استاندار آذربایجانشرقی
از عدم همراهی و مشارکت حوزه هنری در احداث پردیس سینمایی مراغه

متاسفانه با گذشت بیش از یک سال، این نهاد نتوانسته گام های موثر و عملی برای احداث این پردیس بردارد

463501693_304329
معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با انتقاد از عدم همراهی و مشارکت حوزه هنری در احداث پردیس سینمایی این شهرستان گفت: متاسفانه با گذشت بیش از یک سال، این نهاد نتوانسته گام های موثر و عملی برای احداث این پردیس بردارد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه مهندس حمید شکری در نشست هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری مراغه  با اشاره به تدوین طرح‌های توسعه شهری از سوی شهرداری گفت: در این راستا، ۷ طرح سرمایه‌گذاری با بیش از ۳۶ میلیارد تومان تدوین شده و به زودی اجرا می‌شود.
فرماندار مراغه  افزود: این طرح ها هم اکنون طراحی و آماده واگذاری به سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
وی ادامه داد: اجرای این طرح ها با سرمایه گذاری های خصوصی، می تواند زمینه ساز ایجاد اشتغال و نیز توسعه گردشگری در شهر  این تاریخی شود.
شهردار مراغه نیز در این نشست با اشاره به طرح های سرمایه گذاری شهری این شهرداری گفت: این طرح ها توسط شهرداری طراحی شده و در مرحله برگزاری فراخوان برای انتخاب سرمایه گذاری است.
مهندس محمدرضا احمدی افزود: احداث مجتمع تجاری خانه خیابانی در راستای بهسازی راه دسترسی به این اثر تاریخی و نیز ایجاد واحدهای تجاری و خدماتی با حدود ۱۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری از جمله این طرح هاست.
وی ادامه داد: در این طرح با معماری سنتی، ۱۲ واحد تجاری و یک طبقه پارکینگ ایجاد و احداث خواهد شد.
شهردار اضافه کرد: احداث رستوران و غذاخوری مدرن با ۱۲.۲ میلیارد تومان سرمایه گذاری از دیگر طرح های طراحی شده برای سرمایه گذاری است.
وی گفت: همچنین طرح احداث میدان جدید دواب با ۱.۵ میلیارد تومان و مرکز استوک و تعمیرات خودرویی با ۴.۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری در آینده ای نزدیک به سرمایه گذاران واگذار می شود.
مهندس محمدرضا احمدی افزود: همچنین مسیر سلامت و کافه دوچرخه با پیش بینی سرمایه گذاری ۲ میلیارد تومانی و تمدید بهره برداری از استخر قایقرانی رودخانه صوفی چای با یک میلیارد تومان سرمایه گذاری از دیگر طرح های تدوین شده در این راستاست.
شهردار مراغه اضافه کرد: همچنین طرح احداث پل عابر پیاده در هشت نقطه شهر که در شورای ترافیک تصویب شده از جمله طرح هایی است که به سرمایه گذار برای اجرا واگذار شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مراغه

  منبع خبر

  شهرداری مراغه

  شهرداری مراغه

  شهرداری مراغه یک شهرداری در شهر مراغه می باشد

   نظرات