سرویس رایگان ایاب و ذهاب مراسم افتتاح پل روگذر سربازان گمنام امام زمان (عج)

سرویس رایگان ایاب و ذهاب مراسم افتتاح پل روگذر سربازان گمنام امام زمان (عج)

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص خدمات سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان برای مراسم افتتاح پل روگذر سربازان گمنام امام زمان (عج) به عنوان بزرگترین پروژه عمرانی تاریخ شهرداری گرگان اظهار کرد: برای حضور شهروندان به مراسم افتتاح این پروژه بزرگ سرویس ایاب و ذهاب در تمامی 32 خط اتوبوس گرگان فعال خواهد بود.

وی ادامه داد: در این راستا از ساعت 12 و 30 دقیقه تمامی خطوط اتوبوس گرگان سرویس رایگان را به سمت مراسم افتتاح برقرار خواهد کرد و شهروندان از تمامی نقاط شهر می‌توانند از طریق اتوبوس به صورت رایگان در مراسم حاضر شوند.

شهردار گرگان تاکید کرد: همچنین با توجه به آغاز هفته حمل و نقل همزمان با روز افتتاح این پروژه بزرگ، تمامی سرویس‌های اتوبوس در روز 25 آذر در شهر گرگان به صورت رایگان خواهد بود.

دادبود بیان کرد: شهروندان در روز 25 آذر می‌توانند در تمامی 32 خط اتوبوس در گرگان از این سرویس حمل و نقل عمومی به صورت رایگان استفاده کنند.

گفتنی است، مراسم افتتاح و بهره‌برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح سربازان گمنام امام زمان (عج) گرگان ساعت 14 روز دوشنبه 25 آذرماه برگزار خواهد شد.

همچنین بهره‌برداری از پروژه 60 متری بلوار خلیج گرگان به میدان بسیج در امتداد پروژه مذکور و اصلاح هندسی میدان بسیج همزمان با افتتاح این تقاطع غیرهمسطح انجام خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری گرگان

  منبع خبر

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر گرگان می باشد

   نظرات