از تجارب عکاسان برای معرفی عملکرد شهرداری استفاده می کنیم

از تجارب عکاسان برای معرفی عملکرد شهرداری استفاده می کنیم

نشست هم اندیشی عکاسان خبری با مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری در خانه خبرنگاران مرکز استان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، حسین مرتضوی در نشست هم اندیشی با عکاسان خبری باهدف استفاده از ظرفیت عکاسان در به تصویر کشیدن رویداد های مهم اشاره کرده و اظهار داشت: به اعتقادم هر ثبت تصویر یک عکس خوب به انداره هزار صفحه متن ارزشمند است.


وی با بیان اینکه عکاسان نقش مهمی در توسعه شهر دارند و بخشی از حافظه شهری را عکاسان خلق می کنند،از برگزاری کارگاه های آموزشی در قالب آموزش عکاسی با همکاری شهرداری ساری خبرداد.


مرتضوی با اشاره به اینکه شهرساری در مرکز مازندران جاذبه های دیدنی فرهنگی و گردشگری فراوانی برخوردار است که ضرورت دارد که در تعریف شهر استفاده بیشتری از عکس شود،افزود: بی شک در تعریف شهر و پروژه های انجام شده شهرداری به عکس ها در سال آینده استناد می شود.


وی اعلام کرد: شهرداری ساری این آمادگی را دارد تا از پیشنهادات،راهکارها و تجارب عکاسان برای معرفی عملکرد شهرداری در معرفی خدمات این نهاد خدمات رسان به شهروندان بهره گیری کند.مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری ، یادآور شد: انتظارمی رود عکاسان ساری با ثبت عکس های ماندگار برای داشتن شهری پیشرفته و مدرن یاری رسان شهرداری مرکز مازندران باشند.

در ادامه این نشست، نیما باقرپور مسئول خانه خبرنگاران شهرداری نیز اظهار داشت: استفاده از تجربیات پیشکسوتان عکاسی برای کارکنان روابط عمومی های شهرداری و سازمان های تابعه در دستور کار است.

وی افزود: عکاسان خبری می توانند در شناسایی و ثبت آسیب های شهری و کمک به رفع آنها یاریگر شهرداری باشند.

مسئول خانه خبرنگاران شهرداری ساری ادامه داد: برگزاری تورهای عکاسی، بازدید و عکاسی از پروژه های شهری و برپایی نمایشگاه عکاسی برای عکاسان خبری اجرا می شود.

باقرپور خاطر نشان کرد: خانه خبرنگاران شهرداری از برگزاری نشست ها، برپایی نمایشگاه ها در این مکان استقبال خواهد کرد.در این نشست ، راه اندازی انجمن شورای عکاسان، برگزاری کلاس های آموزشی با حضور استاید برجسته عکاسی، تعریف پروژه شهرداری برای عکاسان و تخصیص کارت معتبر برای عکاسی در شهر از جمله موضوعاتی بود که از سوی عکاسان مطرح شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات