مهندس محمدرضا احمدی شهردار مراغه مطرح کرد؛

مهندس محمدرضا احمدی شهردار مراغه مطرح کرد؛

ا ولین گره گشایی از ترافیک شهر مراغه


با آغاز اجرای خیابان 45 متری میدان مادر تا سهند

464012563_337835

شهردار مراغه با تاکید بر اهمیت ایجاد راههای دسترسی متعدد به بافت مرکزی شهر با هدف حذف گره های ترافیکی و کاهش ترافیک در ورودی شهر از سمت تهران و میدان جهاد، از آغاز عملیات اجرایی خیابان 45 متری حدفاصل میادین مادر و سهند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه مهندس محمدرضا احمدی که در بازدید از عملیات تخریب نخستین واحد تملک شده در مسیر خیابان فوق سخن می گفت افزود : این مسیر که عرض آن 45 و طول آن 1420 متر می باشد با هدف گسترش مسیرها و شریان های اصلی شهر جهت کنترل و هدایت ترافیک،
رفع مشکل ترافیکی محدوده پل روگذر جهاد و دسترسی آسان به شهرک های مسکونی شرق مراغه در طی 18 ماه توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه اجرا می گردد .
شهردار مراغه افزود: در جریان اجرای عملیات تملک این خیابان که از اول مهرماه سالجاری در دستور کار واحد املاک قرار گرفته است تعداد ۵۲ ملک از املاک مصادف به مسیر با انجام مصالحه با مالکان محترم تعیین تکلیف شده و تملک ۱۳ ملک باقی مانده که اکثرا بصورت زمین بایر می باشد در مرحله طی مراحل قانونی جهت تعیین تکلیف قرار گرفته است.
مهندس احمدی توسعه و بهبود زیرساخت های شهری و ایجاد شرایط لازم برای سهولت در دسترسی ها را از اهداف اصلی مدیریت شهری مراغه عنوان کرده و گفت : با احداث و بهره برداری از خیابان 45 متری میدان مادر تا سهند ضمن کاهش حجم ترافیک میدان جهاد دسترسی به شهرک های سهند، ولی عصر(عج) ، امام علی(ع)، زیباشهر و امام حسن (ع) به میزان قابل توجهی تسهیل خواهد شد .
شهردار مراغه با تاکید بر ضرورت ایجاد بسترهای لازم برای گسترش استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی با هدف کاهش بار ترافیکی معابر اصلی شهر گفت : با اجرای این مسیر ضمن ایجاد فرصت های شغلی جدید، موجبات تقویت بخشی از اقتصاد شهری مراغه نیز فراهم خواهد شد .
مهندس احمدی خاطرنشان شد: در راستای گره گشایی از ترافیک شهر مراغه، یکی از باند های مسیر 35 متری میدان رسالت گلشهر به میدان الغدیر در انتهای خیابان 48 متری شهید دهقان نیز تا پایان سال جاری اجرا و در اختیار شهروندان محترم قرار خواهد گرفت.

1370

12

34

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مراغه

  منبع خبر

  شهرداری مراغه

  شهرداری مراغه

  شهرداری مراغه یک شهرداری در شهر مراغه می باشد

   نظرات