برگزاری نمایشگاه فروش اقلام شب یلدا /هندوانه با قیمت مناسبت در نقاط مختلف شهر ارومیه توزیع می شود

برگزاری نمایشگاه فروش اقلام شب یلدا /هندوانه با قیمت مناسبت در نقاط مختلف شهر ارومیه توزیع می شود

شهردار ارومیه از برگزاری نمایشگاه فروش اقلام شب یلدا از 25 لغایت 29 آذر ماه  خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  محمد حضرت پور صبح امروز  با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با اشاره به آیین چیلله گئجه سی ، اظهار کرد:  برگزاری مراسم نکوداشت آیین و سنن چون شب یلدا در جهت زنده نگه داشتن آداب و رسوم و انتقال آن به نسل جوان بسیار ارزنده است.
وی افزود:  مراسم این شب و اینکه جمع شدن اعضای خانواده و فامیل، یکی از نقاط مشترک است که محور زنده نگهداشتن آیین شب یلداست که نکوداشت آیین شب یلدا دور هم بودن اعضای خانواده و فامیل است .
شهردار ارومیه با اشاره به برنامه های مدیریت شهری ارومیه برای شب یلدا، اظهار کرد:  بدین منظور نمایشگاه فروش اقلام شب یلدا با هدف حمایت  از خانواده ها و زنان سرپرست خانوار، ایجاد شور و نشاط اجتماعی با اجرای برنامه های شاد و فرهنگ در حاشیه این نمایشگاه  به مدت 5 روز در محل نمایشگاهی شمس واقع در تقاطع ذاکر، جنب اداره ورزش و جوانان برگزار می شود.
وی از شهروندان دعوت کرد از نمایشگاه فروش اقلام شب یلدا  همه روزه از ساعت 16:30 الی 22 بازدید کنند.
شهردار ارومیه  با تشکر از اتحادیه میوه و تره بار شهرداری گفت:   با هماهنگی اتحادیه میوه و تره بار برای جلوگیری از فعالیت افراد سوجو در عرضه  میوه شب یلدا ، 500 تن محصول هنداونه برای شب یلدا تهیه شده  که با قیمت  مناسب  از فردا در بازار توزیع  می شود تا با عرضه قیمت  مناسب شاهد افزایش بی رویه قیمت این محصول در شب یلدا نباشیم.
وی با اشاره به تهیه محصول گوجه فرنگی با توجه به افزایش قیمت آن ، اظهار کرد: محصول گوجه فرنگی نیز تهیه شده است و با قیمت مناسب در بازار توزیع می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات