آمادگی همکاری با شهرداری به منظور ایجاد بستر ایمن برای عبور سیلاب...

مدیر امور آب دماوند از آمادگی این امور در راستای همکاری با شهرداری ها در جهت ایجاد بستر ایمن برای عبور سیلاب رودخانه جمع آبرود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "مصطفی عباسی" در جلسه بررسی موانع و مشکلات چاه ها و مجاری آبهای سطحی و ساماندهی رودخانه های شهرکیلان که با حضور شهردار و شورای شهرکیلان برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار کرد: ساماندهی رودخانه، رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه اقدامات شهرداری و راهکارهای تعاملی با شهرداری در خصوص چاه های در اختیار و ساماندهی مسیل های باقیمانده از طرح ساماندهی رودخانه جمع آبرود  ضروری می باشد.

وی با بیان  اینکه شهر کیلان در پایاب رودخانه و مسیل های جاری در شهرستان قرار گرفته است و نیاز به اتخاذ تدابیر لازم جهت حفظ شهر از خطرات سیلاب، می باشد، تصریح کرد: همفکری و ایجاد همکاری تعاملی با شهرداری و سایر دستگاه های خدمات رسان در این زمینه بایستی وجود داشته باشد.

عباسی همچنین ادامه داد: امورآب دماوند آمادگی خود را در راستای همکاری و همراهی با شهرداری ها در جهت ایجاد بستر ایمن برای عبور سیلاب و پرهیز از پروسه های زاید و دست و پا گیر اداری با حفظ حاکمیت امورآب و نیز رعایت قانون توزیع عادلانه نسبت به ارائه راهکارهای فنی و قانونی جهت حل مشکلات مرتبط با حوزه آب اعلام و جهت تحقق آن قدم برداشته است.

گفتنی است، مدیر امور آب دماوند در ادامه با بازدید از رودخانه جمع آبرود دربازه روستای ساران به همراه عوامل بازرسی فرمانداری دماوند، شکایات مطروحه تعدادی از اهالی منطقه ساران مبنی بر تصرف بستر و حریم رودخانه را مورد بررسی قرار داد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات