پیام تبریک رئیس سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری مبارکه به مناسبت روز حمل و نقل

پیام تبریک رئیس سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری مبارکه به مناسبت روز حمل و نقل

پیام تبریک رئیس  سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری مبارکه به مناسبت روز حمل‌ونقل

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری مبارکه در پیامی، فرارسیدن 26 آذرماه و روز ملی حمل‌ونقل را به کارکنان این سازمان و تمامی زحمت کشان این عرصه، تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری مبارکه نیوز، سید جمال هاشمی در این پیام، با تقدیر و تشکر از زحمات تمام فعالان شبکه حمل‌ونقل عمومی شهر مبارکه به‌ویژه کارکنان سازمان حمل‌ونقل، تاکسیرانی، اتوبوس‌رانی، آژانس‌های تاکسی‌تلفنی و سرویس‌های مدارس، گفت: فرارسيدن بيست و ششم آذر که به نام روز حمل‌ونقل و رانندگان، نام‌گذاری شده را به‌تمامی فعالان اين حوزه، صميمانه تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم.

وی با اشاره به نقش تأثیرگذار حمل‌ونقل در اقتصاد کنونی کشور و شهرستان، افزود: امروزه در تمامی کشورهای جهان چرخه اقتصاد به‌واسطه صنعت حمل‌ونقل به گردش درمی‌آید و اين مهم در سايه فداکاري ، ايثار و تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان متعهد و خدوم محقق می‌گردد که بی‌وقفه در راستاي پيشبرد اهداف صنعت حمل‌ونقل كشور قدم برمی‌دارند و از ارائه هيچ خدمتي به همنوعان خود در اين امر دريغ نمی‌نمایند.

هاشمی تلاش برای ارائه خدمات مناسب به مردم را یکی از بندهای اساسنامه سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری  بیان کرد و گفت: همچنین به این مناسبت لازم است که از حمایت‌های شهردار ،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه در راستای توسعه حمل‌ونقل عمومی شهر  نیز تقدیر و تشکر نمایم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مبارکه

  منبع خبر

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه یک شهرداری در شهر مبارکه می باشد

   نظرات