دور جدید آموزش‌های محیط‌بانی از ۲۹ آذرماه سال‌جاری/ ۴۵۰ محیط‌بان تا پایان سال آموزش می بینند

دور جدید آموزش‌های محیط‌بانی از ۲۹ آذرماه سال‌جاری/ ۴۵۰ محیط‌بان تا پایان سال آموزش می بینند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی محیط‌ زیست، رئیس مرکز آموزش محیط‌زیست و تربیت محیط‌بان با اشاره به آغاز دور جدید آموزش‌های بدو خدمت محیط‌بانی از روز جمعه ۲۹ آذرماه، گفت: این مرکز با همکاری یگان حفاظت محیط‌زیست، فرماندهی پلیس پیشگیری ناجا و دانشکده حفاظت محیط زیست، آموزش۴۵۰ محیط‌بان را تا پایان سال‌جاری برنامه‌ریزی کرده است.
آرش یوسفی افزود: محیط‌بانان آموزش ندیده از سراسر کشور در قالب گروه های ۱۰۰ نفره و به مدت ۱۵ روز آموزش‌های انتظامی، تخصصی، عمومی و میدانی را در محل آموزشکده محیط‌بانی واقع در دانشکده محیط‌زیست کرج فرا خواهند گرفت.
وی تصریح کرد: سری جدید آموزش‌های بدو خدمت محیط‌بانی شامل دو گروه محیط‌بانان شاغل و محیط‌بانانی که به تازگی استخدام شده‌اند، است که محیط‌بانان شاغل حدود ۴۵۰ نفر هستند و مقرر است در قالب ۴ یا ۵ گروه، آموزش‌های بدو خدمت را طبق روال سابق، تا پایان سال جاری فرا گیرند.
یوسفی با اشاره به انجام مراحل گزینش و استخدامی تعداد ۳۰۰  محیط‌بان جدید، گفت: در نظر داریم پس از آموزش محیط‌بانان شاغل، محیط‌بانانی که به تازگی جذب شده اند نیز قبل از ورود به محل خدمت، تمامی آموزش های لازم بدو خدمت را از اوایل سال آینده به مدت ۴۵ روز، فراگیرند.
وی ابراز امیدواری کرد: تا از سال آینده، هیچ محیط‌بانی بدون انجام آموزش های لازم، وارد محل خدمت نخواهد شد.
لینک اصل خبر در سایت سازمان حفاظت محیط زیست

    منبع خبر

    سازمان حفاظت محیط زیست

    سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

      نظرات