سهم قانونی شهرداری یزد از جرائم رانندگی پرداخت نمی شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد گفت: متاسفانه شهرداری از سهم قانونی جرائم راهنمایی و رانندگی که باید به شهر برگردد و خرج زیرساخت ها شود بی بهره است.
حمیدرضا قمی در گفتگو با خبرنگار ایمنا با تشریح مباحث طرح شده در دیدار اعضای شورای شهر یزد با استاندار اظهار کرد: معمولا زیرساخت ها از سوی شهرداری انجام می شود اما عملا در مدیریت ترافیک شهرداری تاثیر گذار نیست و بعضا شهرداری در شورای ترافیک باید تسلیم پلیس راهور باشد که این امر پذیرفتنی نیست.
وی بحث سرمایه گذاری شهری را یکی دیگر از مسائل مطروحه در این جلسه عنوان کرد و افزود: وقتی سرمایه گذار به شهر می آید باید احساس امنیت داشته باشد و با آرامش خاطر برای سرمایه گذاری حضور پیدا کند.
قمی بحث و تبادل نظر در خصوص برقراری پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی شهید صدوقی را موضوع دیگر عنوان شده در جلسه دانست و یادآور شد: سفرایی که در یزد حضور پیدا کردند علاقه مند به ارتباط با یزد هستند و در دیپلماسی شهری برقرار بودن پرواز های بین المللی یکی از اصول اولیه به حساب می آید.
سخنگوی شورای شهر یزد اجرایی شدن مدیریت یکپارچه شهری را مهمترین درخواست های شورای شهر یزد در دیدار با استاندار دانست.
این مقام مسئول موضوعاتی از قبیل سفرهای خارجی اعضای شورای شهر، برگزاری جلسات مدون شورا با استاندار، توجه به بافت تاریخی و موضوعات مرتبط با امور خدمات شهری را از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه دانست.
وی در پایان مشارکت و همدلی استاندار یزد را در همراهی با برنامه های شورای شهر را ستود و خواستار تقویت و تسری این روحیه در سایر بخش های دولتی شد.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر یزد

    منبع خبر

    شورای شهر یزد

    شورای شهر یزد یک شورای شهر در شهر یزد می باشد

      نظرات