اتمام پروژه های اجرایی بوستان های مشهد در سال ۹۹/ بهره برداری از باغ ...

اتمام پروژه های اجرایی بوستان های مشهد در سال ۹۹/ بهره برداری از باغ ...

اتمام پروژه های اجرایی بوستان های مشهد در سال ۹۹/ بهره برداری از باغ رنگ ها در سال آینده

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: بسیاری از پروژهای اجرایی بوستان های سطح شهر در سال ۹۹ به پایان خواهد رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در حاشیه بازدید از بوستان های سطح شهر خاطرنشان کرد: این بازدید توسط هیئت اجرایی پارک های بزرگ مشهد که اعضای آن معاونت فنی عمران، معاونت خدمات شهری و شهردار منطقه است، برگزار شد و برای اصلاح بودجه پروژه های در حال ساخت و تکمیل آن ها در سال آینده تصمیم گیری شد.
وی با بیان این که در این بازدید عمدتا مباحث زیرساختی پروژه ها مطرح شد، افزود: مشاوران، طرح های اجرایی خود را براساس اولویت در قالب گزارش ارائه می دهند و طبق آن اعتبارات پروژه ها پیش بینی می شود.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: در بوستان خورشید اولویت اجرا، تکمیل شبکه برق و ایجاد باغ رنگ ها است که با اضافه شدن ۹ هکتار در سال های آینده شاهد یک پارک ۱۰ هکتاری کامل خواهیم بود.
یعقوبی ضمن اشاره به اینکه در بوستان وکیل آباد، آبرسانی و ذخیره سازی آب از اولویت های اجرایی در سال آینده است، خاطرنشان کرد: به همین منظور مخازنی برای انتقال آب برای آبیاری فضای سبز پیش بینی شده است.
وی با بیان اینکه تمام کسری هایی که در باغ صخره ای وجود داشت، قرار شد در سال ۹۸ تکمیل شود، عنوان کرد: با توجه به اینکه مسیر شادی در پارک بهار در دست اقدام است، مقرر شده تا مدیر دفتر فنی شهرداری مشهد ظرف ۱۰ روز آینده طرح اسناد را برای تکمیل پروژه ارائه دهد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات