آپارتمان‌هایی که قیمت فروش آنها باور نکردنی است

آپارتمان‌هایی که قیمت فروش آنها باور نکردنی است

www.BanaNews.irهمچنان در بازار مسکن در بین واحدهای گران‌قیمت می‌توان واحدهایی را پیدا کرد که قیمت پیشنهادی آنها حتی از قیمت‌های عرف منطقه‌ای پایین تر است و نکته جالب این نوع آگهی‌ها مربوط به برخوردار بودن این واحدها از کلیه امکانات است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) همچنان در بازار مسکن در بین واحدهای گران‌قیمت می‌توان واحدهایی را پیدا کرد که قیمت پیشنهادی آنها حتی از قیمت‌های عرف منطقه‌ای پایین تر است و نکته جالب این نوع آگهی‌ها مربوط به برخوردار بودن این واحدها از کلیه امکانات است.

برای مثال یک واحد ۹۹ متری نوساز واقع در منطقه شریعتی در حوالی خیابان دولت با کلیه امکانات (پارکینگ، انباری، آسانسور و بالکن) به قیمت متری ۲ میلیون و ۵۰۰هزار تومان برای فروش به بازار اعلام شده است؛ در صورتی که کارشناسان قیمت عرف منطقه این واحد مسکونی را بین ۲ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان برآورد می‌کنند.

موتور جست‌وجوی اینترنتی املاک «ایران فایل» یکی از سایت‌هایی است که از این قبیل فایل‌های فروش و حتی اجاره از لحاظ قیمت‌های ارزنده و منصفانه به مراجعه‌کنندگان معرفی می‌کند.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی از واحدهایی که متناسب با نوع امکانات شان از نرخ‌های باور نکردنی برخوردار است پرداخته که به این شرح است:

فردوس غرب متری یک میلیون و ۷۹۹ هزار

در منطقه بلوار فردوس غرب در خیابان ورزی شمالی قیمت هر متر مربع از یک واحد ۱۰۰ متری، یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از سوی فروشنده تعیین شده که این واحد مسکونی از پارکینگ، انباری، آسانسور و بالکن نیز برخوردار است و در حال حاضر سازنده این ملک در حال اخذ دریافت پایان کار از شهرداری است.

همت غرب، متری یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان

واحدی ۸۵ متری نوساز با کلیه امکانات در محدوده شهرک راه‌آهن واقع در همت غرب به قیمت متری یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان آماده عرضه به خریدار است.

مشاوران املاک فعال در شهرک راه آهن قیمت هر متر مربع واحد نوساز در این منطقه را بین یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام می‌کنند.

شیخ بهایی، متری ۲ میلیون تومان

از طرف دیگر مالکی، واحد ۸۸ متری خود را در خیابان مظفری‌خواه در خیابان شیخ بهایی برای فروش به بازار مسکن پیشنهاد کرده است. قیمت هر متر این واحد نوساز ۲ میلیون تومان تعیین شده است؛ در حالی که قیمت هر متر مربع یک واحد نوساز در خیابان شیخ بهایی به گفته دلالان، از ۳ میلیون تومان تا ۴ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان اعلام می‌شود.

شریعتی، متری ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

علاوه براین در خیابان پل رومی ‌در محدوده خیابان شریعتی قیمت هر متر مربع از یک واحد نوساز ۸۷ متری با کلیه امکانات رفاهی، ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای فروش اعلام شده، اما قیمت هر متر مربع واحد نوساز در خیابان پل رومی‌بین ۲ میلیون و ۹۶۰ هزار تا ۳ میلیون و۶۰۰ هزار تومان از سوی اکثر مالکان پیشنهاد می‌شود.

پونک، متری ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان

از سوی دیگر ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان قیمت هر متر مربع از یک واحد ۷۶ متر مربعی در خیابان سردارجنگل در منطقه پونک از سوی فروشنده پیشنهاد شده است. این واحد نوساز دارای انباری و آسانسور اما فاقد پارکینگ است.

قیمت استاندارد واحدهای مسکونی نوساز در خیابان سردار جنگل به نقل از مشاوران املاک بین ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان است.

 

    نظرات