برگزاری نشست هم اندیشی با نیروی انتظامی در شرکت آب منطقه ای

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری روز پنج شنبه 28 آذرماه جلسه هم اندیشی با نیروی انتظامی در راستای اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آبی استان در این شرکت تشکیل شد.

در این جلسه که با حضور مدیرعامل، معاون برنامه ریزی، دبیر شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای، رئیس اطلاع رسانی معاونت اجتماعی، معاونت تربیت و آموزش، معاونت نظارت و ارزشیابی مکتبی، معاونت تبلیغات و روابط عمومی و نماینده  اجتماعی عقیدتی سیاسی برگزار شد، احمدرضا سدهی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای ضمن تشکر از عوامل نیروی انتظامی در راستای انجام فعالیت های مربوط به حفاظت از منابع آبی بیان کرد: موضوع آب، موضوع یک دستگاه یا یک نهاد نیست بلکه همگانی و مربوط به تمام احاد مردم است.

سرهنگ غفاری معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی استان نیز پس از بحث و تبادل نظر، اطلاع رسانی در خصوص مباحث آبی را لازم و ضروری دانستند، وی همچنین آمادگی لازم این معاونت به منظور پیشبرد اهداف این طرح را اعلام کردند. در ادامه این نشست سرهنگ حبیبی نماینده معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان پس ارائه پیشنهاداتی در خصوص فرهنگ سازی درست و به موقع در خصوص مصرف آب برای خانواده ها و فرزندان آنها از طریق همکاری شرکت آب منطقه ای با نیروی انتظامی آمادگی کامل این نهاد را در خصوص اجرای هر برنامه ای اعلام کردند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری

    شركت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات