کلنگ‌زنی شهربازی گرگان تا پایان امسال/ راه‌اندازی خط بی‌آرتی در انتظار تصمیم

کلنگ‌زنی شهربازی گرگان تا پایان امسال/ راه‌اندازی خط بی‌آرتی در انتظار تصمیم

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری گرگان و فعال‌ کردن این ظرفیت‌ها از سوی مدیریت شهری اظهارکرد: سعی کردیم در اجرای پروژه‌های گردشگری از ظرفیت همه مناطق شهر گرگان استفاده کنیم و برای همین امروز شاهدیم برخی از پروژه‌های مهم و اثرگذار شهر در مناطق حاشیه و کمتر برخوردار در حال اجراست.

وی یکی از خواسته‌های شهروندان گرگانی را احداث شهربازی مدرن دانست و گفت: پروژه مرکز تفریحات و شهربازی گرگان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تا پایان امسال کلنگ‌زنی می‌شود و فاز نخست آن سال آینده به بهره‌برداری خواهدرسید.

شهردار گرگان به آغاز عملیات اجرایی سایت سورتمه‌سواری در منطقه گردشگری هزارپیچ هم اشاره و بیان کرد: مقدمات ایجاد این سایت در هزارپیچ فراهم شده و به زودی شاهد کلنگ‌زنی آن خواهیم بود.

دادبود افتتاح خیابان غذا در دی‌ماه، احیای بافت تاریخی گرگان و کف‌سازی محدوده سرچشمه تا نعلبندان و ایجاد تغییرات در مبلمان شهری را از دیگر پروژه‌های گردشگری در شهر گرگان اعلام کرد.

دادبود با بیان اینکه گسترش فضای سبز شهری از اولویت‌های شهرداری است، گفت: تا پایان امسال 3 پارک محله‌ای که کارهای اجرایی آن رو به اتمام است در گرگان افتتاح می‌شود.

وی یکی دیگر از پروژه‌های مهم در شهر گرگان که می‌تواند سبب توسعه حمل و نقل عمومی شود را راه‌اندازی خطوط بی‌آرتی در شهر اعلام کرد و افزود: مشاور طرح مورد نظر را تهیه کرده و در حال حاضر موضوع در شورای ترافیک استان مطرح است و در صورتی که بتوانیم مجوزهای لازم را اخذ کنیم این پروژه نیز آغاز خواهد شد.

شهردار گرگان بیان داشت: مسیرهای مختلفی از سوی مشاور برای راه‌اندازی خطوط بی‌آرتی پیشنهاد شده که مسیر فتحه‌باغ به سمت میدان مفتح، خیابان جمهوری، میدان شهرداری، جرجان تا نصرآباد در اولویت قرار دارد.

انتهای پیام/ ف

لینک اصل خبر در سایت شهرداری گرگان

  منبع خبر

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر گرگان می باشد

   نظرات