تصویب برنامه زمانبندی مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد

تصویب برنامه زمانبندی مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد

برنامه زمانبندی مجمع عمومی فوق‌العاده سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در سال جاری در جلسه هیئت مدیره به تصویب رسيد.
به گزارش روابط عمومی سازمان ، در پنجاه و سومین جلسه هیئت مدیره ، مقرر گردید نوبت اول این مجمع ۱۸ بهمن و نوبت دوم آن ۳۰ بهمن امسال برگزار شود .
دستور کار اصلی این مجمع نیز بررسی و تصویب بودجه سال ۱۳۹۹ سازمان خواهد بود .
همچنین در این جلسه ی هيئت مديره ،شیوه نامه انتخاب مهندس برتر اخلاقی مصوب گردید. براین اساس، در ابتدای زمستان هر سال و طي فراخوان، ثبت نام از اعضای واجد شرایط به عمل آمده و بعد از ارزیابی توسط كميته منتخب، در مراسم روز مهندس از افراد برتر تقدیر به عمل می آید .
در ادامه جلسه ، مدیر دفتر نمایندگی شهرستان میبد گزارشی از  عملکرد این دفتر ارائه کرد . محمد حسین صباغی در گزارش خود ، تعداد اعضای دفتر را ۳۳۹ نفر اعلام نمود که از این تعداد ۱۶۰ نفر دارای پروانه اشتغال به کار هستند .
وي گفت :از ابتدای سال جاری ۳۲۰ پرونده با متراژ بیش از ۶۹ هزار مترمربع در بخش خدمات مهندسی تشکیل گرديده است.
وی ادامه داد: در سال جاری ۸۱ شناسنامه فنی و ملکی صادر شده در حالی که در مدت مشابه سال قبل هیچ شناسنامه فنی و ملکی صادر نشده بود .
صباغی همچنین از افزایش بیش از ۲۰۰ درصدی تشکیل پرونده های تفكيك ساختمان‌ها و نظارت گاز در ۹ ماهه اول سال جاری خبر داد.
ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی ، رفاهی ، بازدید از پروژه های ساختمانی ،برگزاری نمایشگاه و ... پایان بخش گزارش مدیر دفتر نمایندگی میبد بود.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات