نتیجه تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی

نتیجه تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی

سخنگوی شورای شهر تهران اعلام کرد: نتیجه تحقیق و تفحص شورا از سازمان نوسازی شهر تهران، حداکثر ظرف ۲۰ روز آینده اعلام می‌شود.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) خسرو دانشجو در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به سوال نمایندگان شورای شهر از رسول خادم، رییس کمیسیون برنامه‌ریزی و بودجه شورا درباره نتیجه تحقیق و تفحص سازمان نوسازی اظهار کرد: خادم به عنوان مسوول این تحقق و تفحص، از نحوه همکاری شهرداری با شورا در این‌باره گله‌مند بود.

وی در عین حال به پیگیری‌های جدی کمیته تحقیق و تفحص اشاره و اظهار کرد: تاکنون حدود ۷۰ ـ ۸۰ درصد این گزارش سامان یافته و مابقی نیز در حال تکمیل است.

دانشجو در پاسخ به اینکه آیا شورا برنامه‌ای برای در دستور کار قرار دادن انحلال سازمان نوسازی دارد،  گفت: باید نتایج تحقیق و تفحص ارائه شود تا میزان عمق مشکلات را دریابیم.

سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه هدف از تحقیق و تفحص این است که اعضای شورا در مساله‌ای که نیازمند اطلاعات هستند، کسب اطلاع کنند تصریح کرد: گام‌های بعدی در مورد سازمان نوسازی بر اساس نتایج این تحقیق و تفحص پیگیری می‌شود.

به گفته دانشجو بر این اساس ممکن است انحلال این سازمان در دستور کار قرار گیرد و یا با اصلاحاتی بتوان سازمان را همچنان در مجموعه شهرداری حفظ کرد.

چمران: همکاری سازمان نوسازی با شورا مطلوب نبوده است

مهدی چمران رییس شورای شهر تهران نیز  با بیان اینکه هنوز اطلاعات کمیته تحقیق و تفحص برای ارائه گزارش تکمیل نشده است، اظهار کرد: همکاری سازمان نوسازی با شورای شهر آنگونه که باید، مطلوب نبوده است.

چمران خاطرنشان کرد: این گزارش قطعا به جلسه علنی آتی نیز نخواهد رسید.

 

 

    نظرات