تشکیل کارگروه هشدار و اطلاع...

کارگروه هشدار و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران شهرداری یزد مطابق با دستورالعمل صادره از سوی وزارت کشور راه اندازی شد و با حضور کلیه اعضا در روز شنبه هفتم دی ماه تشکیل جلسه داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - اولین جلسه کارگروه هشدار و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران شهرداری روز شنبه هفتم دی ماه در محل سالن جلسات ساختمان مرکزی، با هدف انسجام اطلاع رسانی و آموزش تشکیل شد.

در این جلسه که با حضور نمایندگان سازمان صدا و سیما، جمعیت هلال احمر، اداره آموزش و پرورش، اداره هواشناسی، نیروی انتظامی، سازمان های فرهنگی ورزشی و آتش نشانی و خدمات ایمنی و مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد برپا بود، مقرر شد به منظور آموزش رسانه ها و دست اندرکاران اطلاع رسانی، کارگاه آموزشی با محوریت صدا و سیما و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برگزار شود.

مقاوم سازی ادارات، مدارس، دانشگاه ها و ساختمان های عمومی و پراهمیت شهر از جمله مواردی بود که در این جلسه بر آن تأکید شد و به عنوان مهمترین موضوع مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

همچنین مقرر شد با همکاری آموزش و پرورش، شهرداری، هلال احمر و سازمان نظام مهندسی نسبت به تهیه شناسنامه ایمنی مدارس موجود اقدام شود.

احیاء طرح دوام و موضوع آموزش و مباحث اطلاع رسانی نیز از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات