پیام مدیرعامل آب منطقه ای به مناسبت 9 دیماه روز میثاق امت با ولایت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان در پیامی به مناسبت 9 دی ماه "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" تأکید کرد: در این روز باشکوه ملت فهیم و غیور ایران طومار فتنه گران و بدخواهان نظام و انقلاب را درهم پیچیدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در بخشی از پیام مهندس رشیدی آمده است : در گذر ایام و طول تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، برهه های حساس و سرنوشت سازی وجود داشته است که عمق انگیزه های معنوی حضورمردمی و عظمت روح الهی نهفته درآن چنان ژرف بوده است که نه تنها تبدیل به حماسه ای ماندگار گردیده است بلکه همچون نسیمی روح بخش، برای بعضی همراهان این قافله بزرگ که احیانا گرد و غبار غفلت و فراموشی آنان را از اهداف اولیه و اصلی انقلاب دور کرده است، روح معنوی حرکت های مردمی ملت ایران را دوباره متجلی ساخته و بسان یک صیقل ناب، دوباره این اهداف بلند را برای همگان شفاف و نمایان کرده است. یکی از این مناسبت های بزرگ و به یادماندنی که تجلی بصیرت و رجوع به اهداف الهی و بنیادین انقلاب می باشد، بی شک حماسه نهم دی ماه است .
اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، روز اعلام وفاداری ملت مسلمان و همیشه در صحنه ایران به ولایت که به حق روز بصیرت نامگذاری شده است و توصیه به تلاش توأم با بصیرت در عرصه خدمت، برای کلیه همکارانم در شرکت آب منطقه ای آرزوی سلامتی، توفیق و عزت روز افزون دارم .

علی رشیدی

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات