رفع تصرف حدود ۱.۵ هکتار از تصرفات واقع در بستر و حریم رودخانه فرحزاد

سرپرست امور منابع آب تهران و پردیس از رفع تصرف حدود ۱.۵ هکتار از تصرفات بستر و حریم رودخانه فرحزاد در محدوده خیابان آبشار تا اتوبان نیایش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "راما  حبیبی" با اعلام این خبر افزود: با تلاش اکیپ گشت و بازرسی منابع آبهای سطحی و با همکاری واحد حقوقی امور منابع آب تهران و پردیس جهت اخذ دستور قضایی موضوع تبصره ۴ ذیل ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب از سوی معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲ تهران و هماهنگی با ستاد مبارزه با مواد مخدر، پلیس امنیت و یگان ویژه و عوامل کلانتری نسبت به رفع تصرف حریم و بستر رودخانه فرحزاد اقدام شد .

وی با بیان اینکه این تصرفات شامل بنا، استخر، محوطه سازی، دیواره کشی، احداث اتاقک رخ داده بود، گفت: در معیت نماینده دادستان تهران طی این عملیات ۹ فقره دستور قضایی اجرا گردید و در نهایت با اجرای این احکام حدود ۱.۵ هکتار از اراضی حریم و بستر رودخانه فرحزاد در محدوده خیابان آبشار تا اتوبان نیایش رفع تصرف و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج شد .

حبیبی تاکید کرد: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند .

وی در پایان خاطرنشان کرد: این امور در نقش حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات