عرضه بلوکی سرامیک البرز در بازار سوم فرابورس

عرضه بلوکی سرامیک البرز در بازار سوم فرابورس

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) www.BanaNews.irشرکت خدمات مدیریت صبا تامین بلوک ۱۶/۸۱ درصدی سرامیک البرز را به ارزش پایه ۱۹۳ میلیارد و ۳۳۲ میلیون ریال در فرابورس عرضه می‌کند.  این عرضه به وکالت از سرمایه‌گذاری صدر تامین، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و سرمایه‌گذاری صبا تامین صورت می‌گیرد.

براین اساس تعداد ۸۱ میلیون و ۱۶۳هزار و ۱۵۹ سهم معادل ۱۶/۸۱درصد از سهام شرکت سرامیک البرز (سهامی خاص) به طور یکجا و به صورت نقد یا نقد و اقساط از طریق عرضه در بازار سوم فرابورس ایران به فروش می‌رسد. قیمت پایه هر سهم ۲۳۸۲ ریال تعیین شده است. عرضه بلوک سرامیک البرز روز سوم مردادماه صورت می‌گیرد.

یادآور می‌شود مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت در ۳۱ اردیبهشت امسال، برای سال مالی منتهی به اسفند ۱۳۸۹، تقسیم سود نقدی به ازای هر سهم ۵۰۰ریال را مورد تصویب قرار داده است. از آنجا که گزارش تعیین قیمت پایه سهام شرکت براساس اطلاعات قبل از مجمع عمومی عادی، در آبان ۸۹ تهیه شده، خریداران باید این موضوع را در ارزیابی‌های خود از قیمت پایه سهام شرکت مورد نظر، لحاظ کنند. این در حالی است که خریداران باید ریسک ناشی از تغییرات نرخ ارز را درخصوص بدهی‌های شرکت، در ارزیابی‌های خود از قیمت سهام شرکت مدنظر قرار دهند.

 

 

 

    نظرات