پيام تسليت رهبر معظم انقلاب در پي شهادت سردار سليماني

به گزارش پايگاه خبري توانير، در پي شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سليماني و شهداي همراه او به ويژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقاي ابومهدي المهندس رهبر انقلاب پيامي صادر كردند.

بسم الله الرحمن الرحيم
ملت عزيز ايران!
سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسماني شد. ديشب ارواح طيبه ي شهيدان، روح مطهر قاسم سليماني را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در ميدانهاي مبارزه با شياطين و اشرار عالم، و سالها آرزوي شهادت در راه خدا، سرانجام سليماني عزيز را به اين مقام والا رسانيد و خون پاك او به دست شقي ترين آحاد بشر بر زمين ريخت.

اين شهادت بزرگ را به پيشگاه حضرت بقية الله ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبريك و به ملت ايران تسليت عرض مي كنم.

او نمونه ي برجسته اي از تربيت شدگان اسلام و مكتب امام خميني بود، او همه ي عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانيد.

شهادت پاداش تلاش بي وقفه ي او در همه ي اين ساليان بود، با رفتن او به حول و قوه ي الهي كار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولي انتقام سختي در انتظار جنايتكاراني است كه دست پليد خود را به خون او و ديگر شهداي حادثه ي ديشب آلودند.

شهيد سليماني چهره ي بين المللي مقاومت است و همه ي دلبستگان مقاومت خونخواه اويند. همه ي دوستان ــ و نيز همه ي دشمنان ــ بدانند خط جهاد مقاومت با انگيزه ي مضاعف ادامه خواهد يافت و پيروزي قطعي در انتظار مجاهدان اين راه مبارك است، فقدان سردار فداكار و عزيز ما تلخ است ولي ادامه مبارزه و دست يافتن به پيروزي نهايي كام قاتلان و جنايتكاران را تلخ تر خواهد كرد.

ملت ايران ياد و نام شهيد عالي مقام سردار سپهبد قاسم سليماني و شهداي همراه او به ويژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقاي ابومهدي المهندس را بزرگ خواهد داشت و اينجانب سه روز عزاي عمومي در كشور اعلام مي كنم و به همسر گرامي و فرزندان عزيز و ديگر بستگان ايشان تبريك و تسليت مي گويم.

سيدعلي خامنه اي

13 دي ماه 1398

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات