حضور خانواده حفاظت محيط زيست استان اصفهان در مراسم گراميداشت شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني در ميدان امام (ره) شهر اصفهان

حضور خانواده حفاظت محيط زيست استان اصفهان در مراسم گراميداشت شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني در ميدان امام (ره) شهر اصفهان

حضور خانواده حفاظت محيط زيست استان اصفهان در مراسم گراميداشت شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني در ميدان امام (ره) شهر اصفهان

خانواده حفاظت محيط زيست استان اصفهان در مراسم گراميداشت شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني در ميدان امام (ره) شهر اصفهان همراه با مردم شهيد پرور و ولايتمدار اصفهان حضوري پر شور و گسترده داشتند.

به گزارش«پارما» مديركل حفاظت محيط زيست استان اصفهان و جمعي از كاركنان اين اداره كل در مراسم گراميداشت شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني در ميدان امام (ره) شهر اصفهان همراه با مردم شهيد پرور و لايتمدار ديار نصف جهان حضوري پر شور داشتند.

در اين مراسم خانواده حفاظت محيط زيست استان همگام با مردم شهيدپرور اصفهان با اجتماع در ميدان امام (ره) اين شهر حادثه ترور سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني به دست آمريكاي جنايتكار را محكوم كردند.

سرلشگر سيد يحيي رحيم‌صفوي دستيار و مشاور عالي فرمانده كل قوا در اين مراسم گفت: آمريكا و عاملان شهادت سردار سپهبد قاسم سليماني از ترس انتقام نيروهاي مقاومت در پايگاه‌ها و لانه‌هايشان به خود مي‌لرزند و اين ترس زمينه‌سازي براي مرگ آن‌هاست.

وي اظهار داشت: رييس جمهور آمريكا بداند كه پس از كودتاي 28 مرداد و هدف قرار دادن هواپيماي مسافربري ايران، ترور سردار سليماني بزرگترين سند جنايت آمريكاست .

وي با اشاره به اينكه شهادت 10 تن از فرماندهان و نيروهاي مقاومت ايراني و عراقي، خون نيروهاي جبهه مقاومت اسلامي را به جوش خواهد آورد ادامه داد: حكومت ايران انتقام فرماندهان را مي‌گيرد .

دستيار و مشاور عالي فرمانده كل قوا با اشاره به حضور مردم شهيدپرور اصفهان در مراسم بزرگداشت شهيد سليماني در ميدان امام خميني (ره) در زير باران و در سرما تصريح كرد: اين تجمع حماسي مملو از عشق و عاطفه و در راستاي دفاع از جهاد، مقاومت اسلامي و دفاع از امنيت، در حافظه جهان و جريان‌هاي مقاومت ثبت خواهد شد .

وي اظهارداشت: امروز طوفان خشم شما نسبت به عاملان ترور شهيد سليماني، زنگ‌هاي خطر را براي آمريكا و رييس جمهور تروريست آن به صدا درآورده‌است .

بامداد جمعه 13 دي ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سليماني به همراه ابومهدي مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمري مجاهدت در حمله پهبادهاي آمريكايي در فرودگاه بغداد به شهادت رسيد .

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمريكا، دستور اين حمله هوايي را دونالد ترامپ، رئيس جمهوري و فرمانده كل قواي اين كشور صادر كرده بود .

در پي اين اقدام تروريستي حضرت ‌آيت الله خامنه اي رهبرمعظم انقلاب اسلامي سه روز عزاي عمومي اعلام كردند .

وزارت امور خارجه هم با صدور بيانيه اي اين اقدام تروريستي رژيم‌ آمريكا را محكوم كرد و نشست فوق العاده تشكيل داد .

همچنين سفير سوئيس در تهران به عنوان حافظ منافع آمريكا در ايران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شديد ايران به آمريكا به وي اعلام شد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات