مراسم معارفه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان قم با  حضور قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور

مراسم معارفه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان قم با حضور قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور


به گزارش روابط عمومی جلسه تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان با حضور حاج آقا رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور , حجت الاسلام شهرابی دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن کشور, بلدی مدیرکل بنیاد مسکن , معاونین و مدیران در سالن جلسات بنیاد برگزار گردید.
درابتدا مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن ضمن خیر مقدم به قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و هیات همراه گزارشی از فعالیت های بنیاد مسکن استان ارائه نمود.
ایشان با اشاره به وجود بافتهای فرسوده در شهر قم گفت: یکی از مهمترین اقدامات بنیاد استان ورود به نوسازی بافت فرسوده شهر قم می باشد که این موضوع در حال پیگیری می باشد.
وی به طرح اقدام ملی مسکن اشاره نمود و گفت: بنیاد استان با پیگری و تعامل مطلوبی که با اداره کل راه و شهرسازی داشته توانسته است در جهت تأمین زمین طرح فوق اقدام نماید و در این طرح 4400 واحد  برای استان در نظر گرفته شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن یکی دیگر از اقدامات بسیار مهم بنیاد مسکن در استان را توسعه روستاهای مستعد گردشگری و نزدیک به شهر اعلام نمود وگفت: در این زمینه هم با برگزاری جلسات متعدد و پیگیری های فراوان توانسته ایم گامهای موثری برداشته و جهت سکونت مردم در این گونه روستاها و همچنین حمایت از مهاجرت معکوس و عمران و آبادانی بیشتر نسبت به الحاق زمین و ...اقدام نمائیم.
سپس حاج آقا رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور اظهار داشت: امام(ره) با درایت، هوشیاری و تیزبینی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تاسیس کردند که بسیار ارزشمند به فعالیت خود ادامه می دهد.
ایشان گفت: بدون تردید بنیاد مسکن یکی از بازوان اصلی و قدرتمند انقلاب اسلامی است و کمک به محرومین کار بسیار مقدسی است همانطور که امام راحل فرمودند: باید کاری کنیم که هیچ کس بدون سرپناه نباشد.
وی بنیاد مسکن قم را یکی از بنیادهای بسیار موفق در کشور دانست که خدمات بسیاری انجام داده است.
در ادامه قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور ضمن تقدیر و تشکر از خدمات خالصانه و بی شائبه حجت الاسلام روحانی نژاد نماینده سابق ولی فقیه در بنیاد استان در این چندین ساله تاکید داشتند: ایشان شخصیتی با تقوا، متعهد و یکی از مدیران با تجربه در امور اجرایی و سطح عالی کشور بوده و هستند و همه از عملکرد وی راضی و تا کنون موفق عمل نموده است.
سپس حجت الاسلام روحانی نژاد مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان در ابتدای سخنانش با ذکر روایتی از امیر مومنان (ع) گفت: دغدغه ی دینداری و پایبندی به دین باید ملاک کار و زندگی ما باشد. خداوند را شاکرم در این چند سالی که به عنوان خادم شما در بنیاد مسکن استان بودم حوزه ی نمایندگی ولی فقیه توانست به اهداف متعالی خود دست یافته و تعامل خوبی را با اقشار جامعه بویژه روستائیان عزیز برقرار کند.
در ادامه حجت الاسلام میر عمادی گفت: امروز پرداختن به امر معیشت مردم از مهم ترین وظایف اداری است و ما در خط مقدم قرار داریم.
وی گفت امروز که توفیق حضور در جمع  کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را دارم تمام توان و تلاش خود را برای انجام بهتر امور وظایف محوله با همت و همراهی همه ی عزیزان به کار خواهم بست و در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نخوهم ماند.
در پایان این مراسم با اهداء لوح به آقای روحانی نژاد نماینده سابق ولی وفقیه از ایشان تقدیر و تشکر و با ابلاغ حکم آیت ا... رسولی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور حجت الاسلام میرعمادی به سمت مسئول دفتر نمایندگی بنیاد مسکن استان قم منصوب شدند.

لینک اصل خبر در سایت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

    منبع خبر

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات