بازدید جامعه دانشگاهی كشور از موسسه تحقیقات آب در هفته پژوهش

بازدید جامعه دانشگاهی كشور از موسسه تحقیقات آب در هفته پژوهش

براي اولين بار در بخش آب کشور:

موسسه تحقیقات آب امکانات و ظرفيت‌هاي علمی و پژوهشی خود را در معرض بازدید جامعه دانشگاهی کشور قرار داد

در هفته پژوهش سال 1398، براي اولين‌بار در بخش آب کشور، دستاوردهای پژوهشی و فناورانه و همچنین امکانات و ظرفيت‌هاي آزمایشگاهی موسسه تحقیقات آب، در رویدادی با عنوان Open Day در معرض بازدید جامعه دانشگاهی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي موسسه تحقيقات آب، در راستای بزرگداشت موضوع پژوهش و تحقیق به‌ویژه در بخش آب کشور، موسسه تحقیقات آب اقدام به دعوت از مجامع دانشگاهی جهت بازدید از موسسه تحقیقات آب نمود.

پیرو این فراخوان که مورد استقبال پژوهشگران دانشگاهی قرار گرفت، روز سه‌شنبه 19 آذرماه سال جاري بیش از 100 نفر از اساتید و دانشجويان مقاطع کارشناسی، کارشناسي ارشد و دکترای دانشگاه‌های تهران، خواجه‌ نصیرالدین طوسی و علم‌وصنعت ایران در محل موسسه تحقيقات آب حضور بهم رسانیده و ضمن آشنایی با نتایج پروژه‌های پژوهشی و مطالعاتی موسسه (ارائه‌شده در محل پژوهشکده‌ها و مرکز تحقیقات آب و آبفا)، از مدل‌های فیزیکی تهیه‌شده برای اجزاء سدهای بزرگ کشور، فضاهای کارگاهی و مجموعه آزمایشگاه‌های شیمی و میکروبیولوژی و همچنین کالیبراسیون موسسه بازديد به‌عمل آوردند. همچنین در این رویداد برای اولین‌بار از "شناور هدایت‌پذیر از راه دور" موسسه رونمایی شد.

شایان ذکر است در حاشیه این بازدید، نشست‌های علمی و تخصصی میان اساتید و دانشجویان و کارشناسان پژوهشی موسسه نیز برگزار گردید.

لینک اصل خبر در سایت مؤسسه تحقیقات آب

    منبع خبر

    مؤسسه تحقیقات آب

    مؤسسه تحقیقات آب یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات