آرامستان ملامجدالدین با رویکرد زیباسازی بصری همسطح سازی می شود

آرامستان ملامجدالدین با رویکرد زیباسازی بصری همسطح سازی می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه عباس نجاریان عضو شورای اسلامی شهر و مصطفی نیک نقش معاون خدمات شهری و رییس هیات مدیره سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری ساری از این سازمان بازدید کردند.

عباس رجبی در این بازدید، به عملیات همسطح سازی قبور در آرمستان ملامجدالدین ساری اشاره کرد و گفت: این طرح با هدف زیبا سازی و تسهیل تردد زائران با حمایت شورای اسلامی شهر ساری آغاز و در حال اجرا است.

وی از سازمان آرامستان به دلیل اجرای این پروژه در جهت سهولت تردد شهروندان بویژه جانبازان و معلولان و همچنین از اعضای شورای اسلامی شهر در راستای حمایت از فعالیت‌های این سازمان قدردانی کرد.

عباس نجاریان عضو شورای اسلامی شهر و نماینده این شورا در سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری ساری در سخنانی ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان این مجموعه،اظهار کرد: شورای اسلامی شهر همواره از برنامه و طرح‌هایی که در راستای رفاه شهروندان و توسعه شهر ساری باشد حمایت خواهد کرد.

نجاریان در ادامه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی و توجه ویژه مدیریت شهری به رفاهیات کارکنان مجموعه آرامستان در راستای افزایش روحیه خدمتی تاکید کرد.

مصطفی مهربانیان، رییس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری ساری نیز همسطح سازی قطعه‌های 3، 5 و 8 آرامگاه ملامجدالدین ساری را از اقدامات عمرانی این سازمان در دو ماه اخیر عنوان کرد و افزود: در گام نخست، سه قطعه از آرامستان ملامجدالدین توسط این سازمان همسطح سازی و مقرر شد یک قطعه دیگر از این قطعات توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری ساری عملیاتی و اجرا شود.

وی با اعلام اینکه ساخت غسالخانه مجهز از دیگر برنامه‌هایی است که در دستور کار این سازمان قرار دارد، توضیح داد: بنا داریم بر اساس تاکیدات شهردار ساری، غسالخانه‌ای مجهز در محل بهشت رضای ساری نیز احداث کنیم.

مهربانیان اعلام کرد: با کمک خیّران و برای حمل زائران به اماکن مقدس و زیارتی، 2 دستگاه خودروی زائربَر به آرامستان شهرداری افزوده شده است.

وی، ساخت سقاخانه، بازسازی درب ورودی آرامگاه، نصب دستگاه گلاب‌پاش در سردرب ورودی آرامگاه، کاشت 200 اصله نهال نارنج و افتتاح سالن اجتماعات برای برگزاری مراسمات را از اقدامات این سازمان در دو ماه اخیر اعلام کرد.

در پایان، رییس سازمان مدیریت آرمستان‌های شهرداری ساری گفت: نصب تصفیه هوا در غسالخانه و امور متوفیات، خرید 500 عدد صندلی برای مراسمات، تجهیز و بازسازی اتاق متوفیات و ساماندهی کابل‌های برق را از دیگر اقدامات این سازمان است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات