اطلاعیه شماره دو مورخ 1398/10/19 هیأت اجرایی انتخابات نمایندگی‌های سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان لرستان

اطلاعیه شماره دو مورخ 1398/10/19 هیأت اجرایی انتخابات نمایندگی‌های سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان لرستان

اطلاعیه شماره دو مورخ 1398/10/19 هیأت اجرایی انتخابات نمایندگی‌های سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان لرستاندعوت از داوطلبان نامزدی عضویت در هیات اجرایی دفاتر نمایندگی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان

با توجه به حدنصاب نرسیدن داوطلبان دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه‌یک در نمایندگی‌های ازنا، الیگودرز، الشتر، نورآباد، کوهدشت و پلدختر، لذا بدین‌وسیله از کلیه داوطلبان دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه‌ دو دریکی از رشته‌های اصلی معماری، عمران، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، شهرسازی و نقشه‌برداری به‌جز شهرهای دورود و بروجرد (داوطلبان پایه‌یک حداقل در دو گروه در نمایندگی‌های دورود و بروجرد به حدنصاب رسیده‌اند) که واجد شرایط لازم هیأت اجرایی دفتر نمایندگی به شرح ذیل می‌باشند دعوت می‌شود از مورخ 98/10/21 لغایت 98/10/26 با ارائه درخواست کتبی به انضمام اصل و تصویر پروانه اشتغال به کار مهندسی که تصویر آن توسط مسئول نمایندگی برابر اصل می‌گردد، به محل نمایندگی شهرستان مربوطه مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است تاریخ فوق جهت ارائه مدارک کامل (ازجمله ارائه سوءپیشینه، عدم اعتیاد، تصویر پروانه معتبر و ...) به نمایندگی مربوطه می‌باشد. لذا شایسته است داوطلبان در اسرع وقت به نمایندگی جهت اخذ معرفی‌نامه‌های سوءپیشینه و عدم اعتیاد مراجعه نمایند.

شرایط لازم هیأت اجرایی دفتر نمایندگی:

-دارا بودن پروانه اشتغال به کار مهندسی معتبر پایه 2 دریکی از رشته‌های اصلی مهندسی ساختمان موضوع ماده 6 قانون .

- نداشتن محکومیت انتظامی قطعی درجه سه یا بالاتر یا گذشت 5 سال از زمان صدور رأی قطعی مذکور در زمان تسلیم درخواست داوطلبی .

-نداشتن فساد اخلاقی و مالی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.

-نداشتن پیشینه کیفری.

-عدم عضویت در هیات مدیره اعم از عضو اصلی یا عضو علی‌البدل، عدم تصدی بازرس سازمان استان اعم از اصلی یا علی‌البدل، عدم عضویت در شورای انتظامی استان.

-نداشتن هرگونه رابطه استخدامی با سازمان استان.

-عدم هرگونه رابطه استخدامی با وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور، شهرداری‌ها، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سایر مراجع صدور پروانه و عدم عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا.

تأکید می‌گردد با توجه به حدنصاب رسیدن داوطلبان نامزدی دارای پروانه اشتغال به کار پایه‌یک رشته اصلی حداقل در دو گروه در شهرهای دورود و بروجرد ، لذا بدیهی است از داوطلبان پایه دو در این نمایندگی‌ها ثبت‌نام به عمل نمی‌آید و همچنین مدت ثبت نامی فوق برای سایر نمایندگی‌ها قابل تمدید نمی‌باشد.

هیأت اجرایی انتخابات دفاتر نمایندگی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان لرستان

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان یک انجمن در شهر خرم آباد می باشد

   نظرات