ساماندهی مشاغل آلاینده از سطح شهر مشهد/ افتتاح سی و یکمین فروشگاه ...

ساماندهی مشاغل آلاینده از سطح شهر مشهد/ افتتاح سی و یکمین فروشگاه ...

ساماندهی مشاغل آلاینده از سطح شهر مشهد/ افتتاح سی و یکمین فروشگاه ارزاق عمومی در دهه فجر

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: باتوجه به این که تاکنون تعداد زیادی از مشاغل مزاحم و آلاینده در شهر مشهد ساماندهی شده است، در  سال آینده تمامی این مشاغل به مراکز اختصاصی خود انتقال می‌یابند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در حاشیه بازدید از بازارهای تخصصی در حال احداث، برای صنوف مختلف، خاطرنشان کرد: امسال، بالغ بر ۱۱ پروژه با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در نقاط مختلف شهر در حال ساخت است، که با تکمیل و بهره برداری از آنها، تمامی مشاغل مزاحم و آلاینده به این بازارها منتقل خواهد شد.
وی ادامه داد: فرآیندهای متعددی در خصوص ساماندهی صنوف مختلف، از کمیته امور زیربنایی استان و کمیسیون ماده ۵ در حال پیگیری است و با برنامه ریزی های انجام شده و اخذ مجوزهای لازم و با شناسایی مشاغلی که شامل دستورالعمل ساماندهی می شوند، امیدواریم بتوانیم برای سال آینده، در نقاط مختلف شهری شاهد کلنگ زنی برای احداث بازارهای مختلف باشیم.
یعقوبی ضمن اشاره به اینکه در همین راستا ۳۰ بازار توزیع ارزاق عمومی و ۱۵ بازار میوه و تره بار در سطح شهر مشهد فعال است، افزود: سی و یکمین فروشگاه توزیع ارزاق عمومی و یک بازار میوه و تره بار در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات