مهندس احمد عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند  از توسعه فضای سبز شهری خبر داد .

مهندس احمد عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند از توسعه فضای سبز شهری خبر داد .

مهندس احمد عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند از برنامه این سازمان برای توسعه فضای سبز شهری خبر داد و گفت:ضرورت حفظ فضای سبز موجود در کنار توسعه فضاهای سبز شهری از مهمترین وظایف سازمان می باشد .

مهندس عبدالله زاده از نقش بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری دربالابردن کیفیت زندگی شهروندان گفت و افزود: یکی از وظایف مدیریت شهری بالا بردن سرانه فضای سبز شهری در کنار اجرای طرح‌های فرهنگی، عمرانی و خدماتی می باشد .

وی فضاهای سبز را یک جزء لاینفک از بدنه شهر دانست و با اعلام اینکه کمبود این فضاها باعث اختلالات و ناهنجاریهائی در شهر و زندگی شهری می شود گفت: هر چه فضای سبز یک شهر افزایش یابد جذابیت و رونق گردشگری شهر نیز سیرصعودی به خود خواهد گرفت .

رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز از تلاش برای جذابتر شدن شهر زرند خبر داد و گفت: نصب المانهای نوری ،تعویض ایستگاههای اتوبوس،نصب پایه های روشنائی ،زیبا سازی دیوارهای شهری،احداث بوستانهای جدید،تغییر در فضاهای سبز سابق و... از برنامه های این سازمان تا عید نوروز می باشد.

وی یکی از برنامه های این سازمان آماده سازی انتهای بلوار یادگار امام برای ایجاد کمربند سبز عنوان کرد و افزود:به زودی عملیات کف سازی بوستان امامزاده حمزه نیز اجرائی خواهد شد .

وی در ادامه به کشت انواع درختان سازگار با اقليم شهر زرند خبر داد و از هرس فرم درختان شهری گفت وافزود:اجرای این طرح می تواند به جوان سازي، حذف شاخه هاي بيمار و سرشاخه هاي خشك،ایجاد یک فضای دید مناسب برای رانندگان و رضایت شهروندان را بهمراه داشته باشد

وی اظهار امیدواری کرد در اجرای این برنامه ها شهروندان نیز همراه و همیار این سازمان باشند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات