بهسازی معابر و اجرای پروژه های عمرانی در راستای رفاه حال شهروندان

بهسازی معابر و اجرای پروژه های عمرانی در راستای رفاه حال شهروندان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، فعالیت های عمرانی با هدف کاهش بار ترافیکی، روان‌سازی ترافیک و نیز رفاه حال شهروندان با همت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و شهرداری های مناطق علمیاتی شده است.

بر این اساس بهسازی معابر کوی شهید قربانی واقع در بلوار امام روح الله انجام شده است. همچنین بهسازی معابر شهرک امام حسین (ع) واقع در کمربندی غربی در حال انجام است که پس از تسطیح و رگلاژ، مسیر مذکور در نوبت برای انجام آسفالت قرار خواهد گرفت.

تیم های عملیاتی سازمان عمران عملیات نصب نوه بتنی در کوچه طاها خیابان نهضت، کوچه احمدی آزاد در بلوار امام رضا (ع) و کوچه میثاق در خیابان جهان پیما واقع در بلوار طالقانی را نیز آغاز کرده اند.

همچنین اجرای پروژه های فنی و عمرانی سطح منطقه سه با هدف بهبود منظر شهری، پاسخگویی به مطالبات شهروندی، تسهیل در عبور و مرور و همچنین هدایت آبهای سطحی در راستای رفاه حال شهروندان به صورت پیوسته در حال انجام است.

ادامه اجرای عملیات رفیوژ وسط بلوار کشاورز، اجرای کانال کوچه شهید مظلومی(طراوت10)به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و هدایت آبهای سطحی، خاکبرداری و زیرسازی ورودی جنوبی شهر، بتن ریزی کانال فاز دوم کمربندی جنوبی و پیاده روسازی پارک رسالت خیابان شهید فهمیده از عمده اقدامات شهرداری منطقه سه است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات