تقدیر از مدیریت و کارکنان ستاد بازآفرینی شهری و مسکن

تقدیر از مدیریت و کارکنان ستاد بازآفرینی شهری و مسکن

طی مراسمی در محل مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز از زحمات و تلاشهای مدیر مسکن و کارکنان زیر مجموعه ستاد باز آفرینی شهری با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز در این مراسم مدیر کل راه  شهرسازی استان البرز با تشریح اهداف و ساختار طرح اقدام ملی به اهمیت این طرح در تامین مسکن آحاد جامعه پرداخت و تلاش مجموعه کارکنان را در تامین این امر مهم لازم و ضروری دانست .

مهندس رضایی در زمینه طرح اقدام ملی و اقدامات انجام شده در این زمینه گفت جانمایی زمین در برخی از شهرهای استان از جمله نظر آباد ، هشتگرد و اشتهارد انجام گردیده و مراحل فراخوان و انتخاب پیمانکار جهت ساخت در دست اقدام میباشد و ثبت نام متقاضیان نیز از طریق سایت وزارت راه و شهرسازی نیز انجام گردیده و پالایش متقاضیان از نظر واجد شرایط بودن نیز در دست اقدام میباشد که مراحل آن به اطلاع عموم خواهد رسید .

وی همچنین در خصوص پروژه های مسکن مهر که تا کنون به اتمام نرسیده گفت عزم جدی از سوی دولت و کارگزاران وجود دارد که میبایست تا پایان سال اینگونه پروژه ها به اتمام برسند و ما امیدوارم به نتیجه مطلوب در این زمینه نائل شویم .

سپس مدیر مسکن و بازآفرینی شهری نیز با تشریح اقدامات انجام شده در زمینه طرح اقدام ملی و مسکن مهر به جمع بندی آمار و جزئیاتی از پروژه ها پرداخت .

مهندس صفایی فر همچنین از تلاشهای زیر مجموعه خود که در همه موارد با تمام توان خود به رفع موانع اهداف ستاد بازآفرینی شهری میپردازند تقدیر نمود .

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

    اداره کل راه و شهرسازی استان البرز یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات