اعلام ۵۱۲ مورد مرتبط با برودت هوا و بارش برف و باران به مرکز ۱۳۷ از ...

اعلام ۵۱۲ مورد مرتبط با برودت هوا و بارش برف و باران به مرکز ۱۳۷ از ...

اعلام ۵۱۲ مورد مرتبط با برودت هوا و بارش برف و باران به مرکز ۱۳۷ از سوی شهروندان

سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد از اعلام ۵۱۲ مورد مرتبط با بارش برف و باران و برودت هوا طی ۴۸ ساعت گذشته، منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد رمضانی با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس اخطاریه اداره کل هواشناسی استان خراسان رضوی مبنی بر افزایش بارش ها در شهرهای مختلف استان، مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری مشهد، علاوه بر پاسخگویی ۲۴ ساعته به شهروندان و زایران، به حالت آماده باش درآمد.
وی افزود: از ۴۸ ساعت گذشته تاکنون، منتهی با ساعت ۱۲ روز ۲۲ دی ماه، با آغاز بارش باران و برف در شهر مشهد، از مجموع یک هزار و ۹۳۵ تماس گرفته شده از سوی شهروندان با مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد، ۵۱۲ تماس یعنی ۲۶ درصد، به موارد مرتبط با بارندگی و سرمای هوا شامل جمع آوری کارتن خواب ها، سقوط درخت، آبگرفتگی، آب افتادگی، برفروبی و شن پاشی اختصاص داشت.
رمضانی با اشاره به اینکه ۲۹۵ تماس شهروندان به سقوط درخت، ۱۸۳ تماس به آبگرفتگی و برف روبی و ۳۴ مورد نیز به درخواست جمع آوری کارتن خواب ها اختصاص داشت، ادامه داد: بیشترین تماس های شهروندان از سوی ساکنان بولوار سرافرازان، نماز، هاشمیه، ۱۷ شهریور، بزرگراه آزادی و خوش سیما بوده است.
وی از شهروندان درخواست کرد جهت خدمت رسانی هرچه بهتر اکیپ های اجرایی شهرداری مشهد که در همه نقاط شهر به حالت آماده باش درآمده اند، به محض مشاهده موارد آبگرفتگی و آب افتادگی و همچنین ارایه درخواست های خود در خصوص موارد مرتبط با بارش برف، با شماره سه رقمی ۱۳۷ مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد تماس حاصل نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات