خدمت رسانی ویژه به زائران و مسافران در پایانه های مسافربری شهرداری ...

خدمت رسانی ویژه به زائران و مسافران در پایانه های مسافربری شهرداری ...

خدمت رسانی ویژه به زائران و مسافران در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ازخدمات رسانی ویژه به زائران و مسافران در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد همزمان با بارش برف و باران و سرد شدن هوا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی در این خصوص گفت: با آغاز بارش باران و برف از شب گذشته تیم های عملیاتی سازمان مسیرهای تردد مسافران و خیابان های منتهی به پایانه با تجهیزات و ماشین های برف روب بازگشایی شد.
وی افزود: برودت هوا در جاده های بین شهری و تدابیر صورت گرفته از طریق فرماندهی پلیس راه استان در مقاطعی از روز باعث جلوگیری از حرکت اتوبوس ها به خارج از شهر می شود که وجود پلیس راه در درون پایانه و اطلاع رسانی سریع به ناوگان حمل ونقل جاده ای برون شهری باعث شده است که مسافران در جاده ها سرگردان نباشند.
وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع امکاناتی در پایانه آماده شده است تا در صورت تاخیر در اعزام ناوگان، مسافران درمکان های آماده شده مستقر شوند تا شرایط جاده ها به حالت عادی بازگردد.
شریعتی ادامه داد: همچنین با توجه به کاهش دمای هوا سالن های پایانه های مسافربری سیستم های گرمایشی فعال و سایر زیرساخت های برای حضور موقت زائران و مسافران در این مکان ها فراهم شده است.
وی گفت: در مجموع ۲۵۰ نفر از نیروهای عملیاتی سازمان در حوزه های گوناگون آماده خدمات رسانی به زائران هستند.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات