فاز اول رنگ آمیزی تجهیزات و مبلمان شهری اراک در حال انجام است

فاز اول رنگ آمیزی تجهیزات و مبلمان شهری اراک در حال انجام استبه گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در راستای زیباسازی منظر شهری، در حال حاضر عملیات اجرایی بهسازی و رنگ آمیزی تابلوهای برق و مخابراتی، استاپرها، تابلوهای تبلیغاتی، میله پرچمی تابلو کوچه ها و علائم راهنمایی و رانندگی، سطل های زباله و نیمکت های سطح شهر، توسط عوامل اجرایی معاونت سیما و منظر سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری در دست انجام است.

آباقری معاون سیما و منظر سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری اراک در این خصوص گفت: در این طرح و در فاز اول، کلیه مبلمان شهری و میله پرچمی ها ، تابلوهای تبلیعاتی، تابلو های برق و مخابراتی در سطح خیابان های اصلی ابتدا بهسازی و سمباده کاری و سپس رنگ آمیزی می شوند.

وی خاطر نشان کرد: کلیه رنگ آمیزی ها بصورت یک نواخت و به صورت یک تیپ یکچارچه انجام می گردد و در این نوع رنگ امیزی استاندارهای لازم اعم از نوع رنگ و ترکیب رنگ آمیزی به صورت استاندار انجام می گیرد و در فاز دوم و مرحله نهایی بصورت منطقه ای و محله ای این طرح انجام خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک و با همکاری مناطق شهرداری، کلیه مبلمان و تجهیزات شهری بصورت یک تیپ واحد رنگ آمیزی و به این طریق شاهد سیما و منظر شهری مطلوبی در اراک باشیم.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات