موجِ گرم دوستی را احیاء کنید و به یاری سیل زدگان سیستان و بلوچستان بشتابید

موجِ گرم دوستی را احیاء کنید و به یاری سیل زدگان سیستان و بلوچستان بشتابید


شهردار شیراز در پیامی ضمن ابراز همدردی با مردم سیل زده  سیستان و بلوچستان از همشهریانش خواست تا با احیاء دوباره موج گرم دوستی به یاری مردم خوب و صبور این دیار بشتابند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در پیام مهندس اسکندرپور آمده است:
مردم خوب شیراز
سیستان، سرزمین اساطیری ایران زمین و مهد تمدن این کهن دیار، این روزها دردنامه ای را روایت می کند که البته صدایش در میان انبوهِ دردهای اخیر گم شده است. سیل دهشتناک سیستان و بلوچستان مردم خوب و صبور این دیار را از خانه و کاشانه رانده و سرما به جانشان زده است.
این پاره تن، در شرایطِ بسیار سختِ این روزها، رستمش را آرزو می کند تا بر مصیبت ها فائق آید.در این شرایط ایمان دارم نوع دوستی و مهربانی همشهریانِ شیرازی ام می تواند موج گرمِ دوستی را دوباره احیاء کند و هرکدام از شما می توانید رستمِ شاهنامه ای باشید که خالقش فطرت پاک و انسانی شماست.جایی که سعدی شیرازی آن بزرگ معلم اخلاق می فرماید: چو عضوی به درد آورد روزگار / دگر عضوها را نماند قرار.
ایمان راسخ دارم، اکنون و در آزمونی دیگر شما با سخاوتِ بی مثال خود  به یاری و کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان می شتابید تا به یاری خداوند سال های بعد که غم سیستان و اندوه سیل بلوچستان از دلمان بیرون رفت، مردم خوبِ سرزمینم در جشن ها و شادی های کوچک و بزرگ، همه جا شما را به خاطر آورند.
می دانم که شما مهربانید.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز، مناطق یازده گانه شهرداری آماده دریافت کمک های مردمی در سطح شهر شیراز هستند. شهرداری هر منطقه موظف شده است کمک های مردمی را در سطح منطقه جمع آوری کند و برای ارسال کمک ها به مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان آنها را در اختیار نهادهای ذیصلاح قرار دهد. روابط عمومی هر منطقه نیز موظف شده است در اطلاع رسانی برای جمع آوری کمک های مردمی به منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان بیشترین تلاش را انجام دهد.
شهردار شیراز از مدیران مناطق یازده گانه شهر خواسته است از در اختیار گذاشتن هر نوع کمک به مردم سیل زده دریغ نکنند.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات