مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با فرماندار نمین دیدار کرد

صبح امروز بیست و ششم دی ماه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با سفر به شهرستان نمین با فرماندار این شهرستان دیدار کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این دیدار با اشاره به پتانسیل آبهای زیرزمینی و سطحی در شهرستان نمین تصریح کرد: باید با روشهای مناسب و رعایت الگوی مصرف در بخش های مختلف از جمله بخش کشاورزی نسبت به مصرف آب تلاش نماییم.

مهندس عباس جنگی مرنی سدهای مطالعاتی ننه کران و نیارق در محدوده شهرستان نمین را یادآور شد و افزود: مطمئنا اجرای این طرح ها می تواند در تنظیم حقابه ها و تامین آب مورد نیاز صنایع پایین دست تاثیرگذار باشد.

وی همچنین احداث این سدها را پتانسیل مناسب جهت توسعه گردشگری در منطقه تاثیرگذار عنوان کرد و اظهار داشت: شرکت آب منطقه ای اردبیل تمامی تلاش خود را جهت تامین مالی این پروژه ها بکار خواهد بست.

مهندس جنگی مرنی با اشاره به احداث سد عنبران و طرح آبرسانی نمین و عنبران در محدوده شهرستان نمین اظهار امیدواری کرد: با تامین اعتبار و تخصیص مناسب منابع مالی برای این پروژه ها شاهد اتمام آنها در آینده نزدیک خواهیم بود.

فرماندار نمین نیز در این دیدار با تقدیر از پیگیری های مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل جهت تسریع در اجرای پروژه های بخش آب عنوان کرد: با همکاری همه دستگاههای اجرایی مرتبط می توان اجرای این پروژه ها را سرعت بخشید.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات