پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در پی درگذشت ناگهانی...

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در پی درگذشت مهندس زمانی نژاد مدیر کل فقید بنیاد مسکن استان گلستان پیام تسلیتی را صادر کرد..

در متن پیام "مهندس علی نظری" آمده است:
مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش درفراخنای بی کران هـستی و یگانه راز جاودانگی اوست.
خبر درگذشت مرحوم مهندس محمد تقی زمانی نژاد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان موجب اندوه وتالم فراوان گردید. ایشان از جمله مدیران توانمند و جهادی استان بودند که طی سالیان گذشته با تلاش شبانه‌روزی، جدیت و روحیه جهادی منشا خدمات بی‌شمار برای عمران و آبادانی مناطق محروم استان بوده است. بی تردید خدمات خالصانه و صادقانه ایشان در جای جای استان به مثابه باقیات الصالحات در پیشگاه ایزد منان مأجور خواهد ماند و زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر ایشان برای مردم شریف استان گلستان در خاطره ها باقی می ماند.
اینجانب این ضایعه دردناک را به همکاران محترم و خانواده و بازماندگان محترم آن عزیز سفر کرده تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند سبحان جل و علی برای آنها علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای گلستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای گلستان

    شركت آب منطقه‌ای گلستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات