زنگ آب در مدارس استان قزوین نواخته شد

زنگ آب در مدرسه دخترانه ابتدایی آمنه شهر البرز استان قزوین به نمایندگی از سایر مدارس این شهرستان نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین؛ مهندس نصیری فرماندار شهرستان البرز با اشاره به این موضوع که همه ما باید به همدیگر کمک کنیم و به یکدیگر آموزش دهیم که در مصرف آب صرفه جویی نماییم عنوان داشت: یکی از اهداف برگزاری این جشنواره، آموزش مدیریت مصرف آب و روش های بهینه مصرف به دانش آموزن و محصلان و همچنین افزایش شناخت دانش آموزان عزیز از این منبع حیاتی است.

فرماندار البرز در این جشنواره بر اهمیت فرهنگ سازی در میان دانش آموزان تأکید نمود و افزود: برای اثر گذاری هر چه بیشتر موضوعات فرهنگی علی الخصوص صرفه جویی و استفاده درست از منابع آبی، باید از سنین کودکی و دبستان آموزش داده شود زیرا که هر چه را که فرزندان ما در سنین پایین یاد بگیرند مطمئناً برای همیشه در یاد و خاطرشان خواهد ماند.

مهندس نصیری در خاتمه ضمن تشکر از حضور همه دانش آموزان در این جشنواره بیان داشت: از شما دانش آموزان عزیز درخواست دارم مصرف درست آب را از خانه های خود شروع کنیم تا شاهد صرفه جویی چشمگیر در این زمینه باشیم.

شایان ذکر است این جشنواره به همت رئیس اداره منابع آب شهرستان البرز و با حضور فرماندار، معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای قزوین، رئیس اداره منابع آب و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان البرز در محل مدرسه آمنه برگزار گردید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای قزوین

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای قزوین

    شركت آب منطقه‌ای قزوین یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات