امضاء تفاهمنامه چهارجانبه شهرداری ،بهزیستی ،نیروی انتظامی و اورژانس

امضاء تفاهمنامه چهارجانبه شهرداری ،بهزیستی ،نیروی انتظامی و اورژانس

امضاء تفاهمنامه چهارجانبه شهرداری ،بهزیستی ،نیروی انتظامی و اورژانس

مهندس مهدلو شهردار زرند: شهرداری در کنار همه وظایف که برای رشد جسمانی شهر به انجام می رساند وظیفه دارد تا برای تقویت ابعاد روحی شهر و کاهش ناهنجاریهای اجتماعی فعالیت و تلاش نماید

امیر ابراهیمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان زرند: بهزیستی به عنوان متولی شناسایی وساماندهی افراد در معرض آسیب وآسیب دیده اجتماعی می باشد وهمکاری و همراهی دستگاههای اجرائی می تواند بخش قابل توجه ای از مشکلات این نهاد را برطرف نماید .

در راستای ایجاد تعامل سازنده وهمکاری دستگاه هاوسازمان های مرتبط درامر پیشگیری ،کنترل وکاهش آسیب های اجتماعی،تفاهمنامه چهارجانبه شهرداری ،اداره بهزیستی ،اورژانس و نیروی انتظامی به امضاء رسید .

در ابتدای این نشست مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند با اعلام اینکه تعامل و همکاری در جامعه امروزی متاسفانه بسیار ضعیف می باشد گفت: تک‌صدایی و تک‌محوری در امور گوناگون، آفتی برای توسعه همه‌جانبه جامعه و شهر ها می باشد .

مهندس محمد رضا مهدلو گفت: شهرداری در کنار همه وظایف که برای رشد جسمانی شهر به انجام می رساند وظیفه دارد تا برای تقویت ابعاد روحی شهر و کاهش ناهنجاریهای اجتماعی فعالیت و تلاش نماید .

شهردار زرندسلامت شهری را در گرو نشاط فرهنگی و تعالی معنوی شهروندان دانست و افزود:معتقدیم اگر آرامش روحی و روانی شهروندان بهم بریزد این امر باعث خواهد شد شهرداری نیز در همه زمینه های عمرانی و خدماتی ضرر نماید .

منتخب شورای شهر زرند نیاز بیشتر به آموزشهای لازم برای مواقع بحرانی را یکی از نیازهای اساسی جامعه دانست و گفت: مدیریت شهری در کنار سایر وظایف خود باید با رصد کردن وضعیت شهر برای مقابله با بروز آسیب‌های اجتماعی گام بردارد .

وی با اعلام اینکه این تفاهمنامه کار ارزشمندی است که امیدواریم با جدیت دنبال شود گفت:باید یادبگیریم که اجتماعی کار کنیم و تمام فعالیتهای خود را بامشکارکت یکدیگر به انجام برسانیم.

امیر ابراهیمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان زرندنیز در این نشست با اعلام اینکه بهزیستی به عنوان متولی شناسایی وساماندهی افراد در معرض آسیب وآسیب دیده اجتماعی می باشد گفت: همکاری و همراهی دستگاههای اجرائی می تواند بخش قابل توجه ای از مشکلات این نهاد را برطرف نماید .

وی از تعامل و همکاری این نهاد ها با اداره بهزیستی تقدیر کرد و گفت:این تفاهمنامه بر استناد اصل یکصدو سی وهشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که سازمان بهزیستی متولی شناسایی وساماندهی افراد در معرض آسیب وآسیب دیده اجتماعی می باشد با ادارات و نهادهای مربوطه منعقد خواهد شد و امیدواریم بتوانیم با همکاری یکدیگر خدمات خوبی را به شهروندان ارائه نمائیم .

رئیس اداره بهزیستی شهرستان زرند از اورژانس اجتماعی به عنوان یکی از مهمترین خط های بهزیستی نام برد و افزود:این اداره با دوپایگاه یزدانشهر و ریحانشهر به دنبال ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می باشد.

وی افزایش روزانه کودک ازاری را یکی از دغدغه های اصلی این سازمان عنوان کرد و گفت:متاسفانه درجامعه امروزی بی مسئولیتی و عدم مسئولیت پذیری در جامعه رو به افزایش می باشد .

شایان ذکر است در ادامه این نشست تفاهمنامه همکاری چهارجانبه به امضاء مدیران و نمایندگان ادارات ذیربط رسید .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات