دومین جلسه کارگروه راهبری طرحهای آب و آبفا وزارت نیرو

پنج شنبه 25 دیماه 98 دومین جلسه کارگروه راهبری طرحهای آب و آبفا وزارت نیرو با میزبانی شرکت آب منطقه ای کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، مهندس تقی عبادی مدیرکل دفتر استانداردها و طرحهای آب و آبفا وزارت نیرو و هیأت همراه ضمن سفر به استان کرمان در دومین جلسه کارگروه راهبری طرحهای آب و آبفا وزارت نیرو با میزبانی شرکت آب منطقه ای کرمان شرکت کرد. هدف کلی از این سفر بازدید از پروژه های بند انحرافی نجف آباد جیرفت، سد شهیدان امیرتیموری(صفارود) و تونل انتقال آب بود که امکان اتمام آنها تا سال 1400 وجود دارد.

در این بازدیدها معاون طرح و توسعه آب منطقه ای ضمن تشریح پروژه ها و اولویت بندی آنها بر اساس معیارهای کارگروه، به آبرسانی به شهرهای بم و بروات، ساختمان سد صفارود، بند انحرافی نجف آباد جیرفت و تصفیه خانه بافت اشاره کرد.

در روز دوم سفر اعضا کارگروه به استان کرمان، جلسه ای با مدیرعامل آب منطقه ای در دفتر ایشان برگزار شد که در این جلسه مهندس رشیدی ضمن بیان مشکلات آب استان، بر ضرورت همکاری و تعامل بیشتر جهت تکمیل پروژه های اولویت دار آب منطقه ای کرمان تأکید نمود.

در ادامه حضور کارگروه راهبری طرحهای آب و آبفا در آب منطقه ای، جلسه ای در دفتر معاونت طرح و توسعه تشکیل شد و نقطه نظرات اعضاء اخذ گردید و در پایان مقرر شد جلسه ای در تهران جهت جمع بندی و تصمیم گیری در خصوص پروژه های استان کرمان تشکیل گردد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

منبع خبر

شركت آب منطقه‌ای كرمان

شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

    نظرات