نگذارید میزبانی لیگ قهرمانان آسیا از اصفهان گرفته شود

نگذارید میزبانی لیگ قهرمانان آسیا از اصفهان گرفته شود

به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شورای اسلامی شهر، نصیر ملت پیش از ظهر یکشنبه در یکصد و دهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، با اشاره به ارائه لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری، اظهار کرد: این بودجه در قالب کتابچه به شورای شهر ارسال شده است، شورای شهر امکان بررسی کامل جزئیات را در قالب آن ندارد و باید برای بررسی بهتر جزئیات بیشتری از سوی معاونت‌ها در اختیار شورای شهر قرار گیرد.

وی افزود: یکی از رسالت‌های اصلی شورای شهر بررسی دقیق لایحه بودجه شهرداری است به همین دلیل پیشنهاد می‌شود اصلاح بودجه مسکوت نگه داشته شود و با اصلاح نهایی در پایان سال به‌طور همزمان انجام شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان در  خصوص انتقال شهرک صنعتی امیرکبیر از خیابان امام خمینی به خارج از حریم شهر اصفهان، ادامه داد: سیاستگذاران در انتقال این شهرک به دنبال کاهش آلایندگی ها از سطح شهر هستند اما با این کار فقط منابع آلاینده به خارج از شهر منتقل می‌شود.

وی با اشاره به ممنوعیت میزبانی مسابقات باشگاه‌های آسیا در ایران، خاطرنشان کرد: مدیران ملی با قدرت تمام نسبت به احقاق حق مردم در مقابل حرکت غیرحرفه‌ای AFC و گرفتن میزبانی ما در اصفهان برای سپاهان پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر اصفهان

    منبع خبر

    شورای شهر اصفهان

    شورای شهر اصفهان یک شورای شهر در شهر اصفهان می باشد

      نظرات