اجرای ویدئو مپینگ قصه‌های...

معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد از اجرای طرح فرهنگی و گردشگری ویدئو مپینگ قصه‌های تاریخ یزد در ایام نوروز خبر داد.

مجتبی فرهمند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به تدارک برنامه ویدئو مپینگ برای مسافران و گردشگران یزد در ایام نوروز، اظهار کرد: این طرح فرهنگی و گردشگری با برآورد اعتبار حدود 10 میلیارد ریال برای نوروز امسال آماده خواهد شد.

وی با بیان اینکه طرح مذکور در راستای توسعه گردشگری و سرزندگی شب‌های یزد در تعطیلات نوروز برگزار می شود، گفت: به مدت یک هفته تاریخ و قصه‌های تاریخی یزد در قالب برنامه‌ای نمایشی اجرا خواهد شد که اقدامات اولیه و انعقاد قراردادهای مربوط به آن در دست انجام است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد در رابطه با محل اجرای طرح نیز تصریح کرد: این طرح در قالب سه سانس متناوب از محل برج و بارو در دروازه کوشک نو تا بقعه دوزاده امام به عنوان تاریخ ۱۰۰۰ ساله یزد برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: البته از آنجایی که پیش‌بینی می‌شود که این طرح با برخورداری از جذابیت‌های نمایشی از استقبال قابل توجه شهروندان و گردشگران مواجه شوند، نیازمند هماهنگی‌هایی با شورای کنترل ترافیک و پلس راهور استان هستیم که در این باره نیز در حال رایزنی هستیم.

فرهمند نیز از نقش این برنامه ها در رونق گردشگری یزد یاد کرد و گفت: این قبیل برنامه‌ها نقش قابل توجهی در تبلیغ گردشگری شهر جهانی یزد ایفا خواهند کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات