مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی معرفی شد

در جلسه ای با حضور مهندس حاجیلری معاون تحقیقات ، منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران، اعضای هیئت مدیره، معاونان، مشاوران مدیرعامل و تعدادی از مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این نشست مهندس حاجیلری با اشاره به چالشهای بخش آب در خصوص  لزوم تغییرات در سازماندهی ساختار آب کشور توضیحاتی ارائه نمود.

وی با تاکید بر انتخاب مدیران و شایسته گزینی افراد از میان مولفه های حوزه مدیریتی برگزاری فراخوان را در این جهت بسیار موثر و منجر به انتخاب مناسب تر مدیران دانست .

مهندس حاجیلری در ادامه ضمن تاکید بر توجه به برنامه های مدیریت فناوری و تحول اداری و منابع انسانی در شرکت ها، خواستار توجه هرچه بیشتر مدیران و کارکنان به این موضوع در امور مربوط به شرکت گردید.

در ادامه مهندس اتابک جعفری مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ساختار منابع انسانی این شرکت را یکی از غنی ترین و شایسته ترین استانها برشمرد و افزود به یاری این منابع خوب انسانی در جهت استفاده از علوم نوین و مدیریت پایه  تغییرات مناسبی را میتوان انجام داد.

وی با اشاره به برنامه های بخش آب استان آذربایجان غربی و احیای دریاچه ارومیه افزود خوشبختانه فعالیتهای خوبی انجام گرفته وبا برنامه ریزی دقیق تر و مناسب تر تداوم این فعالیتها انجام خواهد گرفت.

وی در ادامه به لزوم تامین آب به بخش صنعت استان جهت معیشت جایگزین بخش کشاورزی و پیگیری پروژه های غیر فعال بخش آب استان تاکید نمود و افزود برنامه های احیای دریاچه ارومیه باید در راستای تامین منافع ملی و استانی در نظر گرفته شود.

در این مراسم حکم انتصاب مهندس اتابک جعفری به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان غربی به امضا مهندس محمد حاج  رسولی ها مدیر عامل شرکت مدیریت منابع اب ایران به ایشان اعطا شد.

این گزارش می افزاید مراسم رسمی معارفه مدیران عامل شرکت آب منطقه ای و آب و فاضلاب آذربایجان غربی به صورت مشترک  در ایام آتی و با حضور مقامات عالی وزارت نیرو و استانی انجام خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات