تاکید بر تضارب آرا و شفافیت در دیدار با هیأت مدیره جدید سازمان نظام مهندسی استان تهران

تاکید بر تضارب آرا و شفافیت در دیدار با هیأت مدیره جدید سازمان نظام مهندسی استان تهران

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران؛ رضا نگهبان مدیرکل در این دیدار دو ساعته گفت: تأکید من فقط شفاف سازی و حفظ حرمت و تکریم ارباب رجوع است.

رضا نگهبان همچنین در ادامه افزود: در طراحی و نظارت و اجرا می بایست به سمت کسب و کارهای نوین حرکت کنید و ایده های جوانان را برای دوری از روزمره گی سازمان نظام مهندسی به کار بگیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با تصریح اینکه هر چه سریع تر جلسات هیأت مدیره به صورت آنلاین برگزار شود گفت: در جلساتتان متناسب با موضوعات مختلف ،از افراد صاحب نظر و یا جوانان خوش فکر دعوت به عمل آورید و به یاد داشته باشید تهران الگو است و اگر این مساله شفافیت تصمیمات و جلسات در تهران عملیاتی شود مطمئن باشید در سایر استانها نیز به راه خواهد افتاد و به زودی شاهد اثرات مثبت این اتفاق خوب و رفع شائبه ها خواهیم بود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران بر تشکیل منظم جلسات،ماهانه و همچنین تشکیلماهانه و همچنین تشکیل جلسات هیأت 5 نفره و کمیته های کارشناسی تأکید کرد و یادآور شد؛ می بایست طرحهای محرک توسعه را در سازمان نظام مهندسی جدی بگیرید زیرا طرحهای محرک توسعه از حرکتهای توسعه ای مهم تر است.

هیأت مدیره جدید نیز از شفاف شدن حسابهای سازمان، برگزاری آنلاین جلسات در اسرع وقت، سیستم مکانیزه صدور پروانه آنهم در اسرع وقت، بودجه ریزی و برنامه ریزی پروژه محور و راه اندازی سامانه مونیتورینگ ساخت و ساز استان تهران از طریق تعامل صورت گرفته با استانداری و شهرداریهای ذی مدخل استان تهران خبر دادند و گفتند: اقدامات و اتفاقات جدید سازمان نظام مهندسی استان تهران نشان از بلوغ این سازمان دارد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

    اداره کل راه و شهرسازی استان تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات