آمادگی کامل کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان غربی

آمادگی کامل کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ،  این جلسه با حضور رئیس اداره بحران و پدافند غیرعامل راه و شهرسازی استان و اعضاء کمیته به منظور هماهنگی ، تبادل نظر ، برنامه ریزی و ساماندهی ارائه خدمات به مسافرین نوروزی و ارتقاء سطح کیفی و ایجاد بستر لازم برای جابجایی مطلوب مسافرین نوروزی تشکیل شد.

در این جلسه مقرر گردید : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به طور جدی در موضوعات بازنگری در سیستم روشنایی ، برطرف کردن چاله و ایمن سازی جاده های استان ، بازسازی  تابلو و علائم راهنمایی و اخطاری به ویژه در نقاط حادثه خیز اقدام کند .

همچنین مقرر شد : تمامی پایانه های مسافربری اعم از ترمینال ها ، راه آهن و فرودگاهها در راستای خدمت رسانی و ارتقاء سطح کیفی مسافرین نوروزی آمادگی کامل داشته و به وضعیت سرویس های بهداشتی و نمازخانه های بین راهی و پایانه های مسافربری رسیدگی شود .

اجرای طرح کنترل ایمنی وسائط نقلیه عمومی ، راه اندازی اکیپ های تعمیرات سیار و گشت در مسیرهای مواصلاتی  ، راه اندازی اکیپ سیار امدادی و گشت در مسیرهای درون شهری و برون شهری از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود .

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات