پیشرفت ۸۰ درصدی کارخانه کمپوست ارومیه

پیشرفت ۸۰ درصدی کارخانه کمپوست ارومیه

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری  ارومیه‌ گفت: کارخانه کمپوست ارومیه  از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ احد یوسفی با اشاره به کارخانه کمپوست،  اظهار کرد: کارخانه کمپوست ارومیه نیز ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ولی بدعهدی پیمانکار سبب نیمه تمام ماندن پروژه شده است.

وی ادامه داد: تا یک ماه آینده سرمایه‌گذار خلع ید می شود و سازمان پسماند هم اکنون به صورت مکتوب به پیمانکار اعلام کرده است که اگر توانایی لازم را برای ادامه کار ندارد، می‌تواند کارخانه را به قیمت کارشناسی، به شهردار یا به سرمایه گذار جدید واگذار کند.

یوسفی خاطر نشان کرد: سال ۸۶ احداث این کارخانه آغاز شد و در آن زمان برای به بهره برداری رسیدن ۵۰۰ میلیون تومان نیاز بود که امسال این رقم به ۵ میلیارد تومان رسیده است.

وی اعلام کرد: شهرداری ارومیه می‌تواند مدیریت این کارخانه را به دست گرفته و با مدیریت اصولی، به بهره برداری برساند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری  ارومیه‌ با بیان اینکه تولید زباله ارومیه ۵۰۰ تن در روز بوده و این میزان در برخی فصول تغییر می‌یابد، اظهار کرد:   برای جمع آوری این میزان زباله۸۸۰ پاکبان و ۱۴۰ دستگاه به کار گرفته می شود و این  میزان تولید زباله در ارومیه به ازای هر نفر ۷۳۰ گرم بوده و در این میان از ۶ ناحیه موجود، ۲ ناحیه ‌به صورت شبانه و ۴ ناحیه هم به صورت روزانه جمع‌آوری می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات