آغاز تخفیف 30 درصدی مطالبات شهرداری

آغاز تخفیف 30 درصدی مطالبات شهرداری

شهردار ارومیه اعلام کرد: شهروندانی که نسبت به پرداخت کلیه مطالبات به غیر از بهای خدمات از امروز تا پایان سال اقدام کنند از 30 درصد  تشویق؛ تخفیف در پرداخت نقدی  بهرمند می شوند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و بین الملل شهرداری ارومیه؛  محمد حضرت پور صبح امروز با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با بیان اینکه   تخفیف 30 درصدی مطالبات  شهرداری آغاز شده است، افزود: در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به استناد مصوبه شورای اسلامی شهر ارومیه ، مودیانی که  تا پایان سال جاری کلیه بدهی های خود شامل عوارض نوسازی، عوارض پسماند و عوارض خودرو را بصورت یکجا و نقدا پرداخت کنند از 30 درصد تشویق پرداخت نقدی بهرمند می شوند.

وی از شهروندان درخواست کرد از این سیاست های تشویقی ابلاغی  شهرداری ارومیه استفاده کنند و پرداخت های خود را به روزهای آخر اسفند ماه نیندازند و از امروز نسبت به تسویه  بدهی های خود اقدام نمایند و همچنین در این مدت نیز جریمه شامل آنها  نمی شود.

شهردار ارومیه عنوان کرد:  شهرداری ارومیه در طول یک سال گذشته نسبت به ارائه خدمات در همه حوزه ها در سطح شهر کوتاهی نکرده است و از شهروندان درخواست داریم در پراخت بدهی ها خود به شهرداری به موقع اقدام کنند تا سال 99 را با سالی توام با توسعه و رفاه و آسایش برای شهروندان رقم بزنیم وهمچنین 800 میلیار تومان بودجه اختصاص یافته برای  پروژه های عمرانی شهر تحقق یابد.

به گفته وی درآمدهای شهرداری از محل پرداخت های شهروندان تامین می شود که مشارکت شهروندان   با پرداخت مطالبات شهری کمک شایانی در بحث تامین درآمدهای شهرداری  و ارتقای زندگی شهروندی می کند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات