بودجه شهرداری منطبق با برنامه ۵ ساله باشد

بودجه شهرداری منطبق با برنامه ۵ ساله باشد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیده منیره قوامی رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین درجلسه علنی شورا که با حضور شهردار قزوین برگزار شد، اظهار داشت:شهردار مورد حمايت همه اعضاي شوراست و قطعا ما از برنامه هاي منطقي ايشان كه در جهت توسعه شهر و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باشد حمايت خواهيم كرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت واگذاری مدیریت مرکز دفن بهداشتی پسماند محمد آباد به شهرداری قزوین تاکید و بیان کرد: واگذاری مدیریت این‌مرکز به هر نهادی غیر از شهرداری قانونی و منطقی نیست و حالا که به سازمان همیاری شهرداری ها واگذار شده است، باید در جلسه ای با حضور شهردار و اعضای شورای شهر برای مدیریت آن تصمیم عاقلانه ای اتخاذ و نظر شورا به استانداري اعلام شود.

وی همچنین خواستار منطبق بودن بودجه شهرداری با برنامه ۵ ساله شهرداری شد و گفت: درست است از برنامه عقب هستیم اما باید این فاصله ها وانحراف ها کاهش یابد.

قوامی همچنینی خواستار ساماندهی وانت بارها درسطح شهر قزوین شد و گفت: وضعیتی که در سطح شهر شاهد آن هستیم مناسب نیست و باید برای آن فکری شود.

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین در بخش دیگری از این جلسه در خصوص گزارش مطلوب حسابرسی دانشگاه علمی_کاربردی شهرداری قزوین گفت: باید سازمانهایی که گزارش حسابرسی آنها به طور متوالی مطلوب ارزیابی شده است، مورد تشویق قرار گیرند.

وی همچنین در خصوص پروژه راژیا نیز خواستار رسیدگی و توجه دقیق تر شهرداری به این پروژه شد و افزود: شهرداری هنوز نتوانسته حتی به اندازه آورده خود از این پروژه بهره برداری کند؛ بنابراین ضرورت دارد وضعیت این پروژه به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد؛ البته حمايت از سرمايه گذار را بايد مد نظر قرار داد و در اتخاذ تصميمات حقوق سرمايه گذار رعايت شود.

پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات