سومین جلسه شورای مجریان شرکت در سالجاری برگزار شد

قبل از ظهر امروز هشتم بهمن ماه با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل سومین جلسه شورای مجریان شرکت در سالجاری برگزار شد.

مهندس عباس جنگی مرنی در این دیدار با اشاره به لزوم تشکیل جلسات کمیته فنی شرکت تصریح کرد: با تشکیل کارگروه ویژه نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد اقدام لازم را بعمل آورید.

وی تشکیل جلسات مستمر شورای مجریان را خواستار شد و افزود: شورای مجریان یکی از کمیته های مهم و تاثیرگذار شرکت آب منطقه ای اردبیل می باشد.

مهندس جنگی مرنی همچنین با تاکید بر پربار نمودن مسایل و مباحث در جلسات شورای مجریان عنوان کرد: برگزاری مستمر اینگونه جلسات کمک بزرگی برای بررسی مشکلات و موانع موجود در بحث قراردادها و همچنین اجرایی نمودن طرح ها خواهد داشت.

در ادامه این جلسه معاون طرح و توسعه شرکت نیز با اشاره به لزوم بررسی موانع و مشکلات موجود در بحث قراردادهای مطالعاتی و راکد شرکت اظهار داشت: در جلسات شورای مجریان نسبت به پیگیری اینگونه مباحث اقدام خواهد شد.

در ادامه این جلسه ذیحساب طرح های عمرانی شرکت نیز در خصوص لزوم تهیه صورت وضعیت به همراه صورت جلسات و تغییر مقادیر کار تاکید نمود.

در ادامه جلسه مدیردفتر قراردادهای شرکت نیز در خصوص ضرورت تشکیل کارگروه ویژه تعیین تکلیف قراردادهای راکد اعلام نمود که هر هفته با تشکیل جلسات مستمر نسبت به تعیین تکلیف این مباحث تا خرداد ماه سال آتی اقدام خواهد شد.

همچنین در پایان این جلسه مدیردفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز خواستار همکاری نماینده مجریان طرح های مختلف شرکت در مورد مباحث حقوقی با این دفتر شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات