تیم والیبال شهرداری ارومیه به مصاف شهرداری گنبد می رود

تیم والیبال شهرداری ارومیه به مصاف شهرداری گنبد می رود

امروز، در هفته چهاردهم دور برگشت لیگ برتر والیبال،  تیم شهرداری ارومیه  در سالن ۶۰۰۰ نفری غدیر  به مصاف   تیم شهرداری گنبد می رود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  روز چهارشنبه 16 بهمن ماه،  ساعت 16 بعد از ظهر تیم والیبال شهرداری ارومیه  به مصاف تیم والیبال شهرداری گنبد می رود.

در هفته سیزدهم  نیز تیم والیبال شهرداری ارومیه ساعت ۱۶ در سالن غدیر میزبان تیم کاله آمل بود که در نهایت این بازی زیبا با درخشش و نمایش فوق العاده شاگردان اکبری با نتیجه سه بر یک به سود شهرداری ارومیه خاتمه پذیرفت.

۲۵ بر ۱۹ ، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۸ حاصل تلاش شاگردان اکبری در ست‌های اول ، دوم و چهارم این دیدار بود و تنها ست سوم این بازی در امتیاز ۲۵ بر ۲۳ به سود شاگردان عطایی تمام شد.

مرتضی اکرمی و مهدی نویدی قضاوت این بازی را بر عهده داشتند و علی اصغر کاظمی و احمد دامغانی نژاد ناظران فدراسیون والیبال در این مسابقه بودند.

گفتنی است، با اتمام هفته سیزدهم، دور رفت رقابت های لیگ برتر والیبال به پایان رسید و تیم ها از روز چهارشنبه شانزدهم بهمن ماه دور برگشت این رقابت ها را آغاز خواهند کرد و تیم والیبال شهرداری ارومیه در اولین دیدار دور برگشت در سالن غدیر میزبان شهرداری گنبد خواهد بود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات